Волво Клуб - България

Full Version: Новото S80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

GT1

robertinokotev Wrote:
Quote:Който не мечтае - губи!
А ти можеш спокойно да си го сложиш за аватар.
Така тъкмо ще се доближиш по-бързо до тази мечта (не само твоя),

Иначе това новото S80 e страхотно. Аз пък му се кефих в МотоПфое-то. Сядах, бъзиках копчета, ама толкова.... Ееее...

Robertinokotev,
пожелавам ти да сбъднеш МЕЧТАТА си, за наша радост и за твое щастие!

GT1

robertinokotev Wrote:
Quote:Който не мечтае - губи!
А ти можеш спокойно да си го сложиш за аватар.
Така тъкмо ще се доближиш по-бързо до тази мечта (не само твоя),

Иначе това новото S80 e страхотно. Аз пък му се кефих в МотоПфое-то. Сядах, бъзиках копчета, ама толкова.... Ееее...

Robertinokotev,
пожелавам ти да сбъднеш МЕЧТАТА си, за наша радост и за твое щастие!
Благодаря!
Дай Боже всекиму!
Благодаря!
Дай Боже всекиму!
Наистина впечатляващо.
Само не ми е съвсем ясно каква е идеята на тая система да те предупреждава ако има някой в колата.
Наистина впечатляващо.
Само не ми е съвсем ясно каква е идеята на тая система да те предупреждава ако има някой в колата.
Крадец, атентатор, нещо такова сигурно.
Крадец, атентатор, нещо такова сигурно.
Здравейте Другари!
Рекох и аз да се включа по темата...
Ще Ви разкажа премеждията на мой приятел, от който купих настоящото си Волво. Той е и един от най големите майстори на тая тема - има сервиз и също е фен на марката.
Преди 3 години си купува старият модел Осемдесетка! Страшно е запален... Дизел 5, типтроник и всичко останало...
Един ден, спешно тръгва за Гърция и трябва да стигне за норматив! Та, двуметровият мъж, дава газ и отпрашва, с колкото може да върви колата...
Познайте какво!? Сега колата я кара жена му...
Той казва, че е разочарован!...
Искате ли още от тая история?
Здравейте Другари!
Рекох и аз да се включа по темата...
Ще Ви разкажа премеждията на мой приятел, от който купих настоящото си Волво. Той е и един от най големите майстори на тая тема - има сервиз и също е фен на марката.
Преди 3 години си купува старият модел Осемдесетка! Страшно е запален... Дизел 5, типтроник и всичко останало...
Един ден, спешно тръгва за Гърция и трябва да стигне за норматив! Та, двуметровият мъж, дава газ и отпрашва, с колкото може да върви колата...
Познайте какво!? Сега колата я кара жена му...
Той казва, че е разочарован!...
Искате ли още от тая история?
Pages: 1 2 3