Волво Клуб - България

Full Version: Звяра загрява без темостат...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Някой има ли идея защо колата пак си загрява дори като няма темостат? :? :?
Аз мога но само когато я прегледам лично ,но едва ли ще ти се разкарва до Белово Wink
Определено...
E добре но все пак можеш ли да предположиш нещо?Някакъв вариант поне да си имам на идея...Smile
Ами и моята загрява доста ако я карам на ниски обороти и висока скорост. Иначе е въпрос на време докато позагрее двигателя и перката хване да върти като хората. Да не би да е нещо от перката ? На моята също така маслото беше станало като вода и след смяната доста се промени. А и направих едно продухване на антифриза. А и виж дали водната ти помпа върти като хората. Можеш да се мушнеш под колата и под водната помпа има една дупчица. Ако от там е прокапало антифриз/вода значи водната ти помпа е отишла. За друго аз не се сещам.. Освен гарнитурата на главата ама определено там щеше да си личи какво става.. Smile
П.С.
Сподели какъв модел караш - седан или комби, коне, година Smile Любопитно ми е Big Grin
Eми 740 gl 2300 кубика 1989 година седан 117 коня-B230K
Всъшност всичко започна от един ден когато я карах на един полигон и и гръмна радиатора щото имаше една цепнатина на радиатора но аз я видях чак след като го гръмнах сложихме друг радиатор от другото ми волво 740 gle Diesel 2.5 5 цилиндъра автоматик и от тогава се ебава охладителната система...