Волво Клуб - България

Full Version: Продавам Волво С 70 НА ЧАСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
колата е с страничен удар продава се на части двигателя го дадох но са останали някои дреболии от него тампони капака пластмасов и други волвото е 2.5 дисел черен металик бежава кожа с много екстри джантите са 16 цола с зимни гуми на 80% 5 болта давам ги за 300 лева с гумите имат леки драскотини нищо сериозно другото се вижда на снимките за повече инфо звънете ми на телефона или пишете на имеил но не и лични съобщения не мога да отговарям понеже съм нов потребител РАБОТЯ С ЕКОНТ за РУСЕ лична доставка
Колега намира ли ти се тампона който седи най-от горе на двигателя кръгъл е с аломиниева стойка?
Ако е здрав дай някаква цена!

Ето за този тампон говоря.
Колега трябват ми джантите с гумите, само че не си оставил телефон или мейл
колега здравей,интересувам се евентуално налични ли са ти ключа за пускане на фароветв и бутоните за вдигане и сваляне на стъклата на шофъорската врата? телефона ми е 0896905555 или ми кажи твоя да ти званна да се разберем.
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Колега намира ли ти се тампона който седи най-от горе на двигателя кръгъл е с аломиниева стойка?
Ако е здрав дай някаква цена!

Ето за този тампон говоря.


Колега за втори път ще те питам за въпросния тампон... ако нямаш намерение да влизаш редовно във форума поне да беше оставил телефонче на който да те търсим!
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Колега намира ли ти се тампона който седи най-от горе на двигателя кръгъл е с аломиниева стойка?
Ако е здрав дай някаква цена!

Ето за този тампон говоря.


Колега за втори път ще те питам за въпросния тампон... ако нямаш намерение да влизаш редовно във форума поне да беше оставил телефонче на който да те търсим! В крайна сметка търсиш да изкараш някои друг лев а те няма никакъв!
Моля, ако е удобно модератор да предостави e-mail или контакти от регистрацията на колегата, за да можем да се свържем с него... след като по някакви причини не успява да си прочете съобщенията.
<!-- e --><a href="mailto:dako_dakov1@abv.bg">dako_dakov1@abv.bg</a><!-- e --> колега етови меила на колега но и там не много сериозен но се пак там поглежда по често
колега кажи цена за цялата арматура, искам да се вкарам във голям филм да сменям цялото табло и корите на вратите, кажи ми комплексна цена и ако ме устройва да мина да го видя и аз съм от Русе
колегата е точен аз изкарах зимата с джантите и гумите коректен е но вероятноста за отговор е по-вероятна ако му пишете на пощата която е написал един колега малко по-горе
Pages: 1 2