Волво Клуб - България

Full Version: Нов член на ВОЛВО клуба
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, искам да се похваля , че и аз съм вече горд собственик на ВОЛВО ! Взех си S80 и първите ми впечатления са много много добри !
Надявам се да помагате при проблеми!
Благодаря ви предварително !
Чакай сега колега нов член си на ФОРУМА а на Клуба..ако имаш желание на някоя среща отиваш и подаваш документи при съответния човек за членство.. Big Grin иначе ЧЕСТИТО ! Дано караш колата хиляди километри безаварийно само консумативи и бензин или нафта каквато ти е колата да сипваш поздрави! Smile) Добре дошъл на борда на ВОЛВО

ПП: В подписа си напиши каква ти е колата (марка , модел , двигател , кубици ) !! и от къде си евентуално при проблем недай си боже да те опътим към майстор !
Честита придобивка колега!Добре дошъл във форума и волвото само да те радва(в което съм сигурен, че ще е така) Wink !
danail81 Wrote:Взех си S80 и първите ми впечатления са много много добри !

Ами какви да са... Tongue Smile

Честито и много безаварийни километри.
Благодаря, значи нов съм във форума и зад волана, още не знам къде е клуба Smile ! А Иначе колата е S80 2,5 TDI 2000 g. Автомат ! Абе супер е !
До сега карах БМВ E39 525 tds и да си призная Волвака, по нищо не отстъпва , само дет ЗАДНОТО СИ Е ЗАДНО ! Smile

Благодаря за пожеланията !
След няколко дни ще пееш друга песен,особено като падне снега Smile
Инак-супер ти е колцата,чак ти завиждам .като порастна,и аз ще си купя такова !
Безаварийни 500 К от мен/поне/
Колкото до задното....важи най-вече за жената !!!