Волво Клуб - България

Full Version: едно предложение за малчуганите :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://niesme.bg/team.php?id=WRNjA0">http://niesme.bg/team.php?id=WRNjA0</a><!-- m -->

видях тази оферта и ми се стори интересна Smile
Супер колега , веднага се възползвам . Малкия бандит ще се изкефи много.
На gadnia_metal ще му хареса играчката Big Grin
Историята с този ваучер не ми стана ясна и адвокатските двусмислици в договора споразумение който се сключва.
Иначе играчката е супер. Нека някой възползвал се даде яснота за условията. Иначе аз съм от Варна.
Ще пътувам за София са 15 Окт. и ще се радвам да се сдобия с тази дефицитна радост за населението.
Ако някой може да съдейства ще съм благодарен тъй като ще съм на сватба и няма да имам много време.
Mitachi850 Wrote:Историята с този ваучер не ми стана ясна и адвокатските двусмислици в договора споразумение който се сключва.
Иначе играчката е супер. Нека някой възползвал се даде яснота за условията. Иначе аз съм от Варна.
Ще пътувам за София са 15 Окт. и ще се радвам да се сдобия с тази дефицитна радост за населението.
Ако някой може да съдейства ще съм благодарен тъй като ще съм на сватба и няма да имам много време.

купуваш си ваучера, обаждаш се на посоченият телефон и срещу 6лв за куриер ти я пращат до Варна
И аз уикенда ще я предложа на малкия Юнак да подложи колата на тест днеска ще я платя и тия дни ще я взема
JAMIX Wrote:На gadnia_metal ще му хареса играчката Big Grin

на gadnia_metal отдавна му е харесала играчката и даже редовно си играе с нея Big Grin :mrgreen: :lol: Tongue Wink Smile
gadnia_metal Wrote::lol: Tongue Wink Smile

Незнам с какво си играе,ама защо намиран някакви прилики и все ние трябва да го отнасяме с касата бира... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[attachment=20058]
Колкото по голямо и проходимо,толкова по далече ходи да търси помощ,а Пангев все в кадър и на Пънгара... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Re: едно предложение за малчуганите Smile

Мнениеот Kangalov » 21 Окт Пет, 2011 6:32 pm

gadnia_metal написа::lol: Tongue Wink Smile


Незнам с какво си играе,ама защо намиран някакви прилики и все ние трябва да го отнасяме с касата бира...

-Еееее каса бира, водноо кокело! :mrgreen: (beer)