Волво Клуб - България

Full Version: Кога да де-активираме DSTC системата?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
и след като светне лампата на DSC какво би трябвало да направя? Моля не ми се смейте, карала съм доста коли просто не ми се е случвало да светнат авариийни лампи / с изключение на горивото :roll: /
Ами най- добре изключи системата. Просто натисни копчето пред скоростния лост и я изключи. Явно системата се е прецакала нещо и не работи. Затова ти светва лампата. И без нея ще се оправиш. Тази система си е само глезотия. В повечето модели тя липсва, понеже си е екстра /тоест нещо, без което можеш/. Успех.
milenhr Wrote:Ами най- добре изключи системата. Просто натисни копчето пред скоростния лост и я изключи. Явно системата се е прецакала нещо и не работи. Затова ти светва лампата. И без нея ще се оправиш. Тази система си е само глезотия. В повечето модели тя липсва, понеже си е екстра /тоест нещо, без което можеш/. Успех.


Е аз я натиснах но лампата продължи да свети и колата спря на място
системата би трябвало да се включва само в аварийна ситуация, докато свети въртиш ли гуми?
Pages: 1 2 3