Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос брой Air Bag!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги ,как мога да проверя ес80тката ми колко еър бега има!?
VOLVO S80 - Safety

- Front airbags (SRS) - Предни въздушни възглавници - 2бр - за шофьор и пасажер
- Side impact airbags (SIPS) - Странични въздушни възглавници - 2бр. завеси за пътниците отпред и отзад + 2бр възхлавници в облегалката на предните седалки .
Общо 6 въздушни възглавници
А колеги , тук ако мога да вметна..S40 1999 година колко еърбека има ? Поздрави ! Smile
За ес80 - на задна лява врата (като се отвори, над прага) има лепенка с възглавниците в колата.
momcho00 Wrote:А колеги , тук ако мога да вметна..S40 1999 година колко еърбека има ? Поздрави ! Smile
Има лепенка на пр. лява врата...или на колонката. Зависи с какво оборудване е поръчана Wink
momcho00 Wrote:А колеги , тук ако мога да вметна..S40 1999 година колко еърбека има ? Поздрави ! Smile
Погледни също и на предното стъкло (ако е оригиналното!), в двата долни ъгъла, трябва да имаш маркировка, за това с какви възглавници е оборудвана колата от всяка една страна.
[attachment=19841][attachment=19842]Здравейте колеги , днес прилагам снимки за да видите с точност какво ми е оборудването Wink Big Grin Тази маркировка я имам и в двата ъгъла на предното стъкло и в десния и в левия ъгъл.
Доколкото знам английски разбирам че имам и странични еърбеци ?!
имаш адаш, имаш Wink
momk0 Wrote:имаш адаш, имаш Wink
Е това е добра новина , защото се чудех имам ли или нямам хаахха Big Grin , поздрави адаш ! Smile
momcho00 Wrote:Доколкото знам английски разбирам че имам и странични еърбеци ?!

Ахъм. С пълен комплект бомби ти е екипирана колата. Wink