Волво Клуб - България

Full Version: Търся капачка на джанта за S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги, търся капачка на 16" джанта от Т4. Днес установих, че едната е паднала и искам да я възстановя.
Джантите са като тези от снимката:
[attachment=19852]
а капачките са като тези:
[attachment=19851]
Благодаря предварително!
Болен бях 2 седмици докато намерих и за моята , понеже ми се случи същото, но извадих късмет в крайна сметка .През тези две седмици търсих къде ли не и бях пуснал обяви къде ли не и накрая намерих на един битак и купих 3 , а малко по късно на същия ден ми се обади един пич който бе видял една от мойте обяви някъде в нета и ми предложи цял комплект за 25 лв мисля ако не се лъжа,но аз ги отказах . Това е телефона му
/запазих го за всеки случай/ 0887498522. Имай в предвид че тези капачки освен тези твойте /30638643/ имат още 2 заместващи модела с номера 30821245 и 30630085 и момчето имаше от тези с номер 30821245,но това да не те притеснява те са идентични,разликата е само че нямат този метален ринг от вътрешната страна.Ако ги вземеш обаче преди да ги сложиш леко нагрей зъбчетата им и ги разшири така че да са по стегнати за да не търсиш пак някой ден . Поздрави и дано имаш късмет и пича да не ги е продал
Благодаря за информацията, колега ще проверя дали ги има налични момчето. Имаш ли представа от къде е пича, а и къде е този битак може и на мен да ми излезе късмета от там Smile
Не нямам, не го разпитвах тогава, а битака е в Пазарджик всяка сряда се организира и има от пиле мляко и от комар сърца дет се вика Smile Но от където и да е доставката няма да ти е повече от 5 -6 лв така че кво се плашиш. В мото-пфое една капачка струва 22 лв така че взимай докато има.
baipetko Wrote:В мото-пфое една капачка струва 22 лв така че взимай докато има.

Какво направи ти 22лв за капачка Confusedhock: А на тоя пич капачките нови ли са или ... в смисъл ако са 2ра употреба няма смисъл, аз ще ги поръчам от Ebay за толкова пари нови.
Виж са . Що просто не му се обадиш и да провериш ! А в ebay комплекта струва 60 $ + доставката и не вярвам да ги платиш така че ..... Стига спам вече!
аз съм момчето с капачките...
ето ги
тел.0887498522
<!-- m --><a class="postlink" href="http://4oko80.snimka.bg/automobiles/kapachki.622833.25389108">http://4oko80.snimka.bg/automobiles/kap ... 3.25389108</a><!-- m -->
Ама той не ти е звънял ли бре . Баси пича е този .Пита , търси помощ и накрая супер незаинтересован.Да те е яд че си се отзовал на такива като него
Абе хора, слезте на земята...
ebay.co.uk + volvo_centre_cap
Чрез услугите на GabCo транспорта до София ще ви бъде 2.20 лв.
Ако ще се дават такива пари за каквито говорите бих си взел тези и ще ми излязат до софия (12.99+1.99+1)*2.3=36лева. 4 броя, чисто нови от новия модел.
Ако търсите само една (загубената) - също има варианти.
А ако ви се занимава с търгове, там може и за 1-2 лири да се класирате за цял комплект.
УСПЕХ
От показаните капачки в ибей има само една която отговаря на търсената от чоко80 <тази от 3.95 която е без доставка за Бг на първа страница от горе на долу втората с тази цена>.Всички други са друг размер и друг начин на захващане към джантата или с по къси крачета.Повярвай ми уиски обърнах нета да намеря такива когато търсех за мен и по евтино от 15 $ на бройка не намерих.Естествено ръководел съм се от номерата дадени в мотопфое .Може да има капачки които стават но са с номер различен от оригиналния но не ми се рискуваше с такива.Но както и да е който търси намира , яд ме е че колегата дето започна темата дори не се е обадил да попита аджеба какви са колко са и т.н. Аз като търсех капачки и 40 лв да ми бяха поискали и 40 щях да дам щото много куца беше колата така с 3 капачки.Но всеки според зора както е казал народа. Smile
Pages: 1 2