Волво Клуб - България

Full Version: С колко обтяжни ролки е 1.8ми
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги

тва ми е въпроса, колко са ангренажните ролки на тоя мотор... Ако някой каже и приблизително кви пари са ... Smile
Здравейте колеги

тва ми е въпроса, колко са ангренажните ролки на тоя мотор... Ако някой каже и приблизително кви пари са ... Smile
stami Wrote:Здравейте колеги

тва ми е въпроса, колко са ангренажните ролки на тоя мотор... Ако някой каже и приблизително кви пари са ... Smile

Мисля, че всичките Рено ДВГ, са с 2 ролки и са по 40-60лв. на парче.
stami Wrote:Здравейте колеги

тва ми е въпроса, колко са ангренажните ролки на тоя мотор... Ако някой каже и приблизително кви пари са ... Smile

Мисля, че всичките Рено ДВГ, са с 2 ролки и са по 40-60лв. на парче.
И аз така мисля. Моята 1.6i също е с две ролки ,45 лв. струва едната
И аз така мисля. Моята 1.6i също е с две ролки ,45 лв. струва едната
Мерси!

И като съм отворил въпроса за ролките, има едно свирене от мотора. Само когато е топла колата и точно на 2хил оборота се чува. Между свирене с уста и съскане може да се определи :lol: . Всеки път го слушам и като че ли точно от ангренажа идва, затова заподозрях ролките... Другото ми предположение е шайбата на алтернатора...
Някакви идеи?
Мерси!

И като съм отворил въпроса за ролките, има едно свирене от мотора. Само когато е топла колата и точно на 2хил оборота се чува. Между свирене с уста и съскане може да се определи :lol: . Всеки път го слушам и като че ли точно от ангренажа идва, затова заподозрях ролките... Другото ми предположение е шайбата на алтернатора...
Някакви идеи?
stami Wrote:Мерси!

И като съм отворил въпроса за ролките, има едно свирене от мотора. Само когато е топла колата и точно на 2хил оборота се чува. Между свирене с уста и съскане може да се определи :lol: . Всеки път го слушам и като че ли точно от ангренажа идва, затова заподозрях ролките... Другото ми предположение е шайбата на алтернатора...
Някакви идеи?

Обикновено така свири каналния ремък, пробвай да го натегнеш малко, но не прекаляваи че ще съсипеш някои лагер, я на алтернатор, я на водната помпа.
stami Wrote:Мерси!

И като съм отворил въпроса за ролките, има едно свирене от мотора. Само когато е топла колата и точно на 2хил оборота се чува. Между свирене с уста и съскане може да се определи :lol: . Всеки път го слушам и като че ли точно от ангренажа идва, затова заподозрях ролките... Другото ми предположение е шайбата на алтернатора...
Някакви идеи?

Обикновено така свири каналния ремък, пробвай да го натегнеш малко, но не прекаляваи че ще съсипеш някои лагер, я на алтернатор, я на водната помпа.
Pages: 1 2 3