Волво Клуб - България

Full Version: Гражданска Отговорност Бул Инс с 10% Отстъпка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,тъй като идва Новата 2007 година искам да ви уведомя че правя застраховки по Старите тарифи:

За коли до 163 коня 90лв.-11%=80лв.

За контакти:Офис-Бул.''Овча Купел 63''(сграда на Мото Експерт).

Gsm:0898447360 Ирена Господинова
Служебен:955 82 93

ПП:Застраховките влизат в сила най-късно от 30.12.2006г.за да се използва последния шанс за ниски тарифи.

ППП:За да се ползва отстъпката задължително казвайте че сте от Волво Клуб България!!!


Ако сметнете темата за важна може да я сложите отгоре
Здравейте колеги,тъй като идва Новата 2007 година искам да ви уведомя че правя застраховки по Старите тарифи:

За коли до 163 коня 90лв.-11%=80лв.

За контакти:Офис-Бул.''Овча Купел 63''(сграда на Мото Експерт).

Gsm:0898447360 Ирена Господинова
Служебен:955 82 93

ПП:Застраховките влизат в сила най-късно от 30.12.2006г.за да се използва последния шанс за ниски тарифи.

ППП:За да се ползва отстъпката задължително казвайте че сте от Волво Клуб България!!!


Ако сметнете темата за важна може да я сложите отгоре
До кога са "Старите тарифи"
Да не изпуснем срока.

п.п.- сайта им - Що неработи!?
До кога са "Старите тарифи"
Да не изпуснем срока.

п.п.- сайта им - Що неработи!?
Efri 740 Wrote:До кога са "Старите тарифи"
Да не изпуснем срока.

п.п.- сайта им - Що неработи!?


1. Ефри просто никой не може да каже засега до кога ще може на старите цени да се направят,аз за това съм пуснал темата от сега,за да може поне някой който прецени да си направи на старите докато са валидни.

2. Нямам си и на идея за сайта им. :roll:
Efri 740 Wrote:До кога са "Старите тарифи"
Да не изпуснем срока.

п.п.- сайта им - Що неработи!?


1. Ефри просто никой не може да каже засега до кога ще може на старите цени да се направят,аз за това съм пуснал темата от сега,за да може поне някой който прецени да си направи на старите докато са валидни.

2. Нямам си и на идея за сайта им. :roll: