Волво Клуб - България

Full Version: Стикер бушони S80 2000 НА БЪЛГАРСКИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
За пръв път като модератор се замислям къде е мястото на темата, която възнамерявам да започна ... ако някой колега прецени - да я мести.
По същество:
Проблемът: Всеки път когато си помисля за френски и се изприщвам. По едно стечение на обстоятелствата шлепа е французойка и вчера вечерта съм загубил повече време в псувни по тази иначе невинна нация, отколкото ако бях скокнал да си взема мултицета и да ги проверя всичките подред... Заканих се, че ще го преведа... речено-сторено:

[Image: 025294983-big.jpg?r=0]

следват линкове за теглене, но държа да подчертая следното: !!! Важи САМО за S80 2000-та година !!! 2001-ва са други 1999-а също са други!
JPG формат за печат:[attachment=19954]
CDR формат (CorewDraw X3):[attachment=19953]

Малко разяснения. От показаната картинка по-горе виждате че го има 2 пъти. десния именуван като "ПРЕГЛЕД" е само за да се ориентирате какво трябва да се получи, а левият е този, който ще режете. Защо? Защото е подготвен по начин, по който да не си личат линийките (пасери и др. спомагателни) на крайния продукт, също така да се избегне риска от бели полета. Това е приложимо обаче само ако работите с макетен нож и линия и липсващите линии ги изрязвате по този начин, в противен случай (с ножичката) десния вариант е този за вас.

Моля, не премахвайте надписа "VOLVO CLUB BULGARIA", това е единственото ми условие за ползване.

За онези от вас, които разполагат с CorelDraw X3 (или по-нов): Лявото копие е конвертирано в криви в случай, че нямате необходимите шрифтове. Единствените НЕстандартни шрифтове използвани във файла са Bookman Old Style Bold (за ВКБ) и VolvoBroad (масово използван в новите рекламни материали на VOLVO).
браво, перфектно си го направил. Мисля, че можеш да добавиш и v70, но не съм ги сравнявал, за да съм напълно сигурен

пп: колко пъти да ти казвам, че вместо да псуваш просто можеш да попиташ Wink
То начин има, ама нали ти казах - самата мисъл ме кара да се изприщя ...

На V70 надали е 1:1. Отзад имаш още една запалка, още лампички, чистачка ала-бала
те s80 в различните години са им различни таблата пък какво остава за модели
все пак обърни внимание на номера на стикера, не случайно съм го преписал и на преведената версия - 9494540 - ако твоят номер е същия - лепи и се не бой Smile
2-ра част - таблото до кутията за въздушния филтър (в двигателното).
Преглед:
[Image: 025299628-big.jpg?r=0]

JPG формат за печат:
[attachment=19974]

CDR формат (CorewDraw X3):
[attachment=19973]

Поясненията от първия пост важат и тук.

Малко снимки от процеса и готовия продукт:

[Image: 025299668.jpg?r=0]

[Image: 025299669.jpg?r=0]

[Image: 025299670.jpg?r=0]

[Image: 025299671.jpg?r=0]

[Image: 025299672.jpg?r=0]

[Image: 025299673.jpg?r=0]

[Image: 025299674.jpg?r=0]

п.п. Една стъпка, която съм пропуснал: Печатате на самозалепваща хартия А4 без да променяте размера (fit to page, fit towidth и т.н.). Преди да започнете процеса на рязане залепете прозрачно самозалепващо фолио над напечатаното (особено ако използвате мастилено-струен принтер). По този начин предпазвате печата и изглежда завършено.
Трябва да има раздел направи си сам и там да се пускат такива работи. Иначе много готино си го направил ако пуснеш и за V70- 2001 цена няма да имаш Big Grin
вземай корелските файлове и само смени местата - те това са им разликите като ги гледах Smile
Да не забравиш после да дадеш файла Wink
При нас на 3 места има бушони ( голям превод ще падне)
И при 80-ките е така, но за тези в багажника не намерих такава лепенка...
Идеята ми беше, че наименованията са идентични, просто позициите им са разменени и ако си отвориш един до друг английския на твоята и на моята ти остава едва ли не само да ги подредиш използвайки наготово превода от мен (и заготовката на стикера)...
V70 2001 Fuses
S80 2001 Fuses

Табло при двигателя:
S80 - 23 позиции
V70 - 24 позиции, но има достатъчно място да си добавяш още на стикера, даже се бях замислил дали да се разровя да намеря кое реле за какво е и да ги обознача по някакъв начин, но не намерих достатъчно добре синтезирано инфо за целта, а не ми се ровеше из дебелите книги Smile

Табло в купето (до волана):
S80 - 38 позиции
V70 - 38 позиции (на пръв поглед повечето съвпадат 1:1, но ги огледай все пак)

Ти си Smile
Събота и неделя докато си пия ракията ще го мъча :mrgreen:
Че то и превода на някой е " мани-мани" И още нещо на къв корел е това че май 9 не го чете.
yuckuJackD Wrote:CDR формат (CorewDraw X3)
Да го смъкна на 9-ка ако искаш?
Pages: 1 2 3