Волво Клуб - България

Full Version: Проблем при дъжд с V40-1.9TD
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Моля за помощ,когато вали дъжд и мина през локва ми светват лампите за аер бега и акомулатора а също и волана започва да се върти трудно.
Ако някой може да даде савет ? Мерси предварително. Sad
Да се наблюдава липса на някоя кора под мотора? Smile
Не знам колко кори трябва да има имам една голяма от пред която почва от бронята?
Точно тази кора имам в предвид.
Най вероятно ти се мокри ремъка от някъде и заради това става така.
Или просто пробвай да натегнеш малко ремъка!
Абсолютно същия проблем ми се появи и на мен. Сега идвам от майстор- проблема при мен е от демпферната шайба на коляновия вал. Превърта и гумата и ремъка с всички там механизми спира да се движи. Съответно изчезва хидравликата, динамото и светват лампите. Това е добър повод да се поинтересувам за приблизителна цена на тази шайба.
yasho Wrote:Абсолютно същия проблем ми се появи и на мен. Сега идвам от майстор- проблема при мен е от демпферната шайба на коляновия вал. Превърта и гумата и ремъка с всички там механизми спира да се движи. Съответно изчезва хидравликата, динамото и светват лампите. Това е добър повод да се поинтересувам за приблизителна цена на тази шайба.

Мисля,че цената ще е над 200лв. за чисто нов артикул Smile
Ремонта е осъществен- шайбата се сдоби с метален бандаж вместо гумен. Цялата работа ми излезе 50лв. с труда- не съм се занимавал аз.
Излезе от демпферната шайба подмяната с нова ми излезе 80лв.