Волво Клуб - България

Full Version: Откраднаха ми стъклото на огледалото!?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте! Днес сутринта забелязах, че някой п*****ст ми е откраднал само стъклото на огледалото, даже си е срязал кабела за нагревателя много късо, та да се мъча после. И се чудя на кой ли му е притрябвало това огледало със жички, дали е някой който има подобна или ... абе само нерви на вятъра. От застрахователя казаха, че няма да платят кражбата, даже се и съмняваха че ще дойдат от КАТ само за кражбата на огледалото, а пък даже и нямало счупено за да мине като злополука. Абе циганска работа...страх ме е утре какво ще изчезне. Извинявайте, за глупостите, ама ми се искаше да споделя тая глупост. :? Sad
Трябваше да вземеш един кол и да праснеш огледалото преди да търсиш застрахователя.Това разбира се само в случай че имаш каско де , ако правилно съм разбрал.
Е, имам каско ама е очевадно, че щетата няма как да стане по невнимание. Каквото и да е, както и да е сторено ще изглежда предумишлено.
Станало е на паркинг и извършителя е неизвестен
Ммм съмнително ще е, пък и ще има разправии... Ша пия по повода една студена вода.
Еееей на такива да им строшиш ръчичките, ако ти паднат... На един съсед вече два пъти му крадат предната решетка на БМВ-то... Кокошкари разни...
Ще е ме е срам ако е някой волварв нужда.