Волво Клуб - България

Full Version: Питане...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
имам волво 940 2,4 тди вчера като тръгнах да го паля забелязах че подгревателите не включват някой има ли ел. схема да проверя къде е проблема щото ми трябва за събота.
Колега,много те моля да се отнасяш с уважение към Форума в който пишеш...,тук уважаваме марката Волво,и точно затова не смятам че заглавието ти беше уместно!!! Преди да решиш пак да пишеш-прочети правилата...,задължително!!! И си оправи правописа моля...
Относно проблема ти-под релето за подгряване има бушон...,погледни дали е здрав.
Извинявам се ако съм бил неуважителен не съм го искал аз също уважавам марката все пак съм горд собственик на 2 модела... Относно проблема бушона е здрав(този отдолу на релето който е като пластинка) самото управление на релето нещо не работи не трябва ли да има някакво реле време дето да управлява голямото реле което е при двигателя.
Има такова нещо,но при мен то е махнато...,как са превързани жиците не знам-но утре мога да попитам и ще пиша.
Иде реч за реле което следи температурата на охладителната течност,и "казва" на голямото реле да подгрява ли,или не...
Ще съм ти много благодарен. А мажеш ли да ми намериш ел. схема за 940 тди.
От мене схеми безплатно. Пали машината и газ до дупка. И да те питам твойто гълта ли масло и пуши ли много може на лично да ми пишеш да не променяме темата.
проблема е решен мерси на всички за помощта