Волво Клуб - България

Full Version: Крушки и това-онова - въпроси
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

от няколко дни се присъединих и аз към Волво шоферите - купих си Волво S40, 1,8, 1999г. автоматик.
Та...като запаля и на таблото ми свети една лампа като крушка с удивителна в нея. Помислих, че ми е изгорял някой фар, но не. Имах само една крушка на габаритите отзад изгоряла и я смених, но все още свати лампата на таблото. Като потегля и малко след това спира да свети.
А и аз да поразпитам - понеже на таблото нямам данни за разход на гориво и т.н., а видях, че някои си сменяте таблата с такива, на които има борд компютър - мога ли ако си намеря табло с борд да си го сложа и ще работи ли без допълнителни датчици и т.н.
Честита придобивка, само гориво и масло да й наливаш.

1. Лампата като крушка - това е тест на светлините. Как работи: след като натиснеш спирачката проверява и последните крушки и ако всичко е ОК - угасва.
2. Това с добавянето на бордови е единичен случай тип "аз ще ви покажа че може" или "колкото да съм в гаража, а не при жената" Smile казано по друг начин - избий си тази идея от главата, освен ако не искаш да си докараш хронично главоболие Smile
УСПЕХ
Благодаря за отговорите, колега. Ще се вслушам и няма да се занимавам с простотии Smile
yuckuJackD Wrote:Честита придобивка, само гориво и масло да й наливаш.

1. Лампата като крушка - това е тест на светлините. Как работи: след като натиснеш спирачката проверява и последните крушки и ако всичко е ОК - угасва.
2. Това с добавянето на бордови е единичен случай тип "аз ще ви покажа че може" или "колкото да съм в гаража, а не при жената" Smile казано по друг начин - избий си тази идея от главата, освен ако не искаш да си докараш хронично главоболие Smile
УСПЕХ