Волво Клуб - България

Full Version: скоростна кутия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
приятели надявам се да ми помогнете собственик сам на волво ц 40 1.9 тд 90 конски сили но се появи следния проблем остана си на 3-та скорост и немойе да се исклу4и ако може някои да ме посаветва какво да правя за сега сам се спрял на варянта друга скоростна котия но незнам на колко 4итава 6те попадна а маистора ми каза 4е 6том ведна6 го е направила няма смисал да се 4оварка и да я направим 6те стане пак пак и е запо4нала да се износва ако някои мойе да каже какво да правя благодаря предварително
В кутията ли е проблема на 100%. Имам едни идеи за лостовата система, която предава движението от скоростния лост до кутията...
А някой гледал и е съединителя дали работи? При мен преди много години москвича ми остана на 2ра заради счупен лагер на съединителя.
yuckuJackD Wrote:В кутията ли е проблема на 100%. Имам едни идеи за лостовата система, която предава движението от скоростния лост до кутията...
да в нея е сварзах се с стария собственик и каза 4е преди доста време се е слу4ило и на него но са го оправили (побалгарили)проблема е бил в синхронизаторите намерих ве4е котияо от са6тия двигател волво да се надяваме 4е 6те е 4итава