Волво Клуб - България

Full Version: многото смахнати
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Не мога да разбера защо в този форум всеки крие нещо,ти питаш за цена или други неща ,които те интересуват,а те ти мотаят отговора с ЛС ,тел. и др.,а в заглавието пишат ПРОДАВАМ,странна робота. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Wink
А, де.
Срамежливи са хората явно...
Напълно съм съгласен с колегата.
Разбирам да продаваме кола на части където не може да се опише всичко и да се отговаря на ЛС за да не се пълни темата с информация която не е важна за всеки но цял автомобил ????
Гледам примерно колеги те от BMW форума:
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic....6&t=256936
А ние тука на ЛС: шушу-мушу
Здравейте колеги,
Предстои ми закупуване на V40; 1,9 TD , 1999г, но автомобила имал някакъв проблем с помпата и първото палене било мъка.След това колата се оправяла и нямало проблем с палене и пушене. Въпросът ми е следния, понеже съм от Бургас а съм нов във Вашите среди, къде в Сф има сервиз в който да и направят центровка, но не на око както е в момента, а с необходимата апаратура.
Много ще съм Ви благодарен и признателен за бърз и категоричен отговор.
Извинявайте че пиша точно в тази тема, но съм за зор дет се вика Smile
То интересна тема се оформи :mrgreen: ,ама можели някой да ми обясни за какво иде реч Confusedhock: :evil: :twisted:

niro1 Wrote:Не мога да разбера защо в този форум всеки крие нещо,ти питаш за цена или други неща ,които те интересуват,а те ти мотаят отговора с ЛС ,тел. и др.,а в заглавието пишат ПРОДАВАМ,странна робота. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Wink

Светът е много пъстър колега...,хора разни...и всеки си има своите разбирания Wink ,което е нормално смятам...,не разбирам защо те учудва това!
Извинявай ако мнението ми те натъжава,ама както каза "Супер Бойко" в Америка -"материала ни е лош" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Споко 8-)
ЪЪЪЪЪ....

Какво точно пушите? :roll: :lol:

Три пъти четох темата и нищо не разбрах... :roll: :oops:
Аз съм на орехови листа реколта 2009 - мноооо яки!
Tisho Wrote:ЪЪЪЪЪ....

Какво точно пушите? :roll: :lol:

Три пъти четох темата и нищо не разбрах... :roll: :oops:

Ами то затова и заглавието на темата е такова за смахнати хора :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И все пак някой може да отговори на човека с трудно палещото Волво

s_b_k Wrote:Здравейте колеги,
Предстои ми закупуване на V40; 1,9 TD , 1999г, но автомобила имал някакъв проблем с помпата и първото палене било мъка.След това колата се оправяла и нямало проблем с палене и пушене. Въпросът ми е следния, понеже съм от Бургас а съм нов във Вашите среди, къде в Сф има сервиз в който да и направят центровка, но не на око както е в момента, а с необходимата апаратура.
Много ще съм Ви благодарен и признателен за бърз и категоричен отговор.
Извинявайте че пиша точно в тази тема, но съм за зор дет се вика Smile
Какво да му отговори човек... да му дам линк към "100-те реплики на джамбаза"? Това е 101-вата - "Колата е кукличка, ако запали" .... бягай далеко и не се занимавай. Джамбаз да си признае че с дадена кола е имало проблем и я е стягал, значи тази кола е върната от ония свят.
Смятам, че няма нищо смислено в горния отговор и затова реших, да му го спестя. Доволни?
Ние пък си имаме рижо коте (тигър със сини очи) от две седмици,и нямаме нужда от "допинг" :mrgreen:
Pages: 1 2 3