Волво Клуб - България

Full Version: Волво 460-жило за ръчната?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги,тука най-лесно мога да го намера това което ми трябва затова пиша. Smile Скъса ми се жилото на ръчната,някой ако има едно в повече,направо да казва парите ! Smile
... точно жило недей взима 2-ра ръка .. вземи си нови не са скъпи ... по спомен са общо 3 броя
Горе долу,колко пари са 3-те нови ?
... по спомен 30-40 лева но може и да те лъжа в момента ... не съм на 100 процента сигурен може да бъркам цената с други части които съм купувал и да ми се е набила в главата тая сума ...
Жилата са точно 2 бр. но са 2 модела за дискови
или барабанни отзад около 25 лева в София за брой. Smile
nikistk Wrote:Жилата са точно 2 бр. но са 2 модела за дискови
или барабанни отзад около 25 лева в София за брой. Smile

... 3 бр. са колега 3-ри :mrgreen:

... Но 3-тото не е задължително да се сменя с другите две ако не е дало фИра Wink ... то по-трудно се износва Smile
Изложих се като не съм чувал
някой да е сменял 3-тото :oops:
Миналата седмица си смених моите две,излязоха ми 36лв,с дискове отзад съм.Едното ми беше блокирало,но като чух цената предпочетох двете да сменя.Тук е момента да си направя консултация за реглажа.Развих регулиращите болтчета на апаратите,но не ми стана ясно как се регулира.Направи ми впечатление,че имат дихтунги,но нищо повече не разбрах.Моля за по-подробно разяснение от компетентните.Благодаря!
Вдигаш едното колело на крик с шестограма натягаш до дупка
може и с чук леко да чукнеш да се намести апарата връщаш съсем леко
колкото да освободи колелото около 1/8 оборот и продължаваш с другото
по същия начин.Успех Smile
Който е от София,знае ли от къде мога да ги купя тоя 2 жила ? Smile
Pages: 1 2 3