Волво Клуб - България

Full Version: Лампата на ABS свети
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги днес бащами решил,че трябва да ми вземе колата за да измине един черен път. след като си я взех запалих я и видях,че лампата на ABS и един предупредителен знак свети,димек че нямам ABS.Веднага е закарах на канал да видя отдолу дали не се е откачил някакъв датчик но нямаше нищо видимо.Най- лошото е,че в който и сервиз да е закарам колата нямат програма за нея.Очаквам някакви съвети.Благодаря предварително!
otka4i klemite na akomulatora za 10min.Ako ne ti e s KOD kesetofona /sori za 6lqkqvicite/
Хм... Наистина трябва модераторите да трият много по безкомпромисно. :!: Единия на маймуница а другия трябва да го знае целия форум какво кара... Wink

За каква кола става въпрос ако не е тайна?
Tisho Wrote:Хм... Наистина трябва модераторите да трият много по безкомпромисно. :!: Единия на маймуница а другия трябва да го знае целия форум какво кара... Wink

За каква кола става въпрос ако не е тайна?

Е колега ти нямаш ли телефона на Баба Ванга ? Муахахах ако го нямаш звънни ми, щети го дам оооо забравих и моя го нямаш :mrgreen: еми само можеш да гадаеш Tongue
Забравих за V40 става дума 2.0 140 магарета 97 год. Smile
Vasil Dimitrov Wrote:...днес баща ми решил,че трябва да ми вземе колата за да измине един черен път...

Погледни и измий зъбните венци на колелата.Може да е напляскал някой венец с кал.
Установих и друг проблем снощи километража,също не работи Smile
Километража взима сигнал от датчиците на ABS - нормално да не работи. ABS за тази кола се чете с Vol-FCR и кабел Vag-com.
Благодаря за инфото отивам по сервизите да ги питам имат ли го тоя софтуер понеже знам,че и да си закупя кабела едва ли ще се справя сам Big Grin
Ходи на автомивка преди сервиза. Навиваш волана докрай и пръскаш с пароструйка между карето и главината и така до пълна победа.
Pages: 1 2