Волво Клуб - България

Full Version: Трябва да сменям свещите ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Незнам, но аз като чуя свещи БОШ и се изприщвам - имам лоши спомени от тях или може би по-скоро съм попадал на "БОШ".
Незнам, но аз като чуя свещи БОШ и се изприщвам - имам лоши спомени от тях или може би по-скоро съм попадал на "БОШ".
Dumfree Wrote:Незнам, но аз като чуя свещи БОШ и се изприщвам - имам лоши спомени от тях или може би по-скоро съм попадал на "БОШ".
По-скоро си попаднал на нещо, на което само пише Бош.
Dumfree Wrote:Незнам, но аз като чуя свещи БОШ и се изприщвам - имам лоши спомени от тях или може би по-скоро съм попадал на "БОШ".
По-скоро си попаднал на нещо, на което само пише Бош.
Сагата приключи със закупуването на оригинални от МПФ (124лв).

След като 2 различни фирми не можаха да се справят със внасянето на японски DENSO взех оригиналните.

На свещите пише просто VOLVO. А на кутията пишеше че са за турбинирани двигатели 850/S70/960/C70/S80.


Резултата за сега е -2л/100 от разхода. Возията си е същата.
Двигателя продължава да си отчита DTC "2-3-2".
Сагата приключи със закупуването на оригинални от МПФ (124лв).

След като 2 различни фирми не можаха да се справят със внасянето на японски DENSO взех оригиналните.

На свещите пише просто VOLVO. А на кутията пишеше че са за турбинирани двигатели 850/S70/960/C70/S80.


Резултата за сега е -2л/100 от разхода. Возията си е същата.
Двигателя продължава да си отчита DTC "2-3-2".
Pages: 1 2