Волво Клуб - България

Full Version: Монтиране HU-605
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue
TauCaHa Wrote:Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue

Отключването е лесно. Би трябвало да стане, стига да не се връзва към CAN-а на колата защото ако е така губиш извесно количество фунционалност. Wink
TauCaHa Wrote:Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue

Монтира ли музиката колега?
Сложих си SC-805,колега Smile
Направих го! Сложих HU 605 на V40 1999г. Не знам каква е била оригиналната музика, аз го взех с някакво Сони. Монтажът е елементарен (от гледна точка на сложност), но е пипкаво, заради многото жици. Изтеглих си цветните схеми, от там се ориентирах кое-къде. Проблем имаше при изключването - винаги губеше паметта и искаше код. Накрая свързах постоянния плюс към двата входа и така се получи без проблем, само дето като изключа от контакт, радиото си работи. Не усещам да работи тази опция - да се усилва звука при увеличаване на скоростта (свързах го и за скоростомера), но може да е зарази това, че не е оригиналната музика за моята кола. Както и да е, много съм доволен.
За това да се усилва със скоростта, трябва да влезеш през скритите настройки, писано е във форума.