Волво Клуб - България

Full Version: Варна 08.01.2012 - Преброяване на дивите зайци !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
С лека носталгия към българското кино и с надежда за неговото развитие, както и по ред други причини от алкохолно-сънлив характер си мисля , че най-удачната дата за първата варненска среща е осми того.
Абсурдно е да мислим, че някой ще дойде на първи по обяд, затуй втората неделя да бъде денят в който да се видим , да се преброим , както във филма, да каже кой къде и как е посрещнал новата година и с кого се е видял и почерпил. Пък питка и винце съм убеден, че ще има още на Терапията. :lol:
тъкмо бях взел вече да се тревожа, че срещата на 1-ви ще е без коли, поради празнична причина, да не изкушаваме катаджиите... за 8-и си е супер, тъкмо повод за още един празник 8-)
затова вместо на първи по обяд, най добре на първи сутринта :lol: Big Grin :mrgreen: :lol:
на 8 след два празника ще е още по трудно Wink
Нещо спецялно изисква ли се за да присъствам, като да мога да направя 100 лицеви опори, 500 коремни и да вдигна 90кг от лежанка или е свободен достъпа?? Wink
направо идвай, няма нищо за мислене... всеки пие каквото му е на сърце и колкото му душа сака 8-)
mevdo Wrote:Абсурдно е да мислим, че някой ще дойде на първи по обяд...

Освен някои, които не са чели форума напоследък. Бях там в 13:02, изпуших една цигара на празния паркинг и обратно у нас Smile
msmilev Wrote:
mevdo Wrote:Абсурдно е да мислим, че някой ще дойде на първи по обяд...

Освен някои, които не са чели форума напоследък. Бях там в 13:02, изпуших една цигара на празния паркинг и обратно у нас Smile

Ми браво - и такива като тебе трябват, че да не угася огъня в клуба ..... :lol: :lol: :lol:
колегата си е сериозен човек, въли, гърми той е на линия... наздраве колега, ще изпием по едно за теб!
ЧНГ на всички колеги. Идеята е супер, само дето няма да сваря да се прибера от Еленския балкан до обят((((
Приятно прекарване и наздраве макар и задочно
Ще взема да мина да има поне един представител от Бургас Smile
Pages: 1 2 3