Волво Клуб - България

Full Version: Среща - Стара Загора - 15.01.2012г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Емили Wrote:Аз приветствам промяната на датата ,ако е окончателно 15-ти януари ..Smile
Надявам се да се подготвя с подаръците до тогава ,а също и да доведа
едно джудже-нов член на клуба ни с полуново S 40 ...Smile

При това положение, ще дойдем и ние при подаръците. :mrgreen:
Ако не ми мине котка път и аз съм там
Нека да кажем, че и ние се присъединяваме към бандата! Wink
ivanmblaster Wrote:
Емили Wrote:Аз приветствам промяната на датата ,ако е окончателно 15-ти януари ..Smile
Надявам се да се подготвя с подаръците до тогава ,а също и да доведа
едно джудже-нов член на клуба ни с полуново S 40 ...Smile

При това положение, ще дойдем и ние при подаръците. :mrgreen:

Е-хааа,всички гости са добре дошли и много скъпи ...Smile
Много държим и на казанлъшкото участие ,поне с представител на четата ...Smile))
И ние мислим да се присъстваме на срещата Ви.
Живот и здраве да е ще има казанлъшко участие Wink :mrgreen:
Здравейте приятели имам да ви съобщя че има развитие по темата за срещата и то се отнася за заведението.Тази вечер пообиколих тук-там и резултата е следния - имаме възможност да избираме между 4 заведения като съм предвидил те да имат и паркинг за колите. Та въпросните заведения са - Харабията( на Патриарх Евтимий над Августа Траяна), Петте кьошета - пак там, но малко по нагоре-до кръговото на Мол Галерия Big Grin , ресторант Камината - близо до ДНА и познатото на всички "Орехчето".За да се получат нещата както си трябва нека всеки който ще посети срещата и заведението да пише тук в темата своето предпочитание за заведение за да мога да направя резервация. Ще решим на кое заведение да отидем според това за кое заведение има най-много предпочитания. С всички заведения съм се разбрал че ще им се обадя до петък на обяд за да потвърдя или откажа резервацията,затова молбата ми към вас е в следващите два дни до петък сутрин да знам колко човека ще дойдат за да се обадя.Предупредил съм че резервацията ще е ориентировъчно за около 15 човека,като могат да бъдат и доста повече,капацитета на всичките е поне за 40 така че не е проблем колко човека ще дойдат,но понеже някои от тях ще работят само ако потвърдим резервацията е хубаво да им кажем колко ще сме с цел да се подготвят с количества продукти,порции и т.н.Благодаря ви предварително.

П.П. Проблем с паркирането може евентуално да има на "Камината" понеже уличката е малка и тясна,за другите места мисля че ще се справим.
Моето предпочитание е за ресторант "Петте кьошета" - има място дори и за хорце да друснем на дансинга Wink .
Не познавам заведенията, които си посочил, така че разчитам на Вашето мнение. Идваме заради Вас и където и да сте, смятам, че ще си прекараме добре. Stanchoni, само ще те помоля да ми пуснеш GSM на лични, за да мога при нужда да ползвам жокер "обади се на приятел".
За сега смятам да сме двама възрастни с две деца.
stivmar Wrote:Не познавам заведенията, които си посочил, така че разчитам на Вашето мнение. Идваме заради Вас и където и да сте, смятам, че ще си прекараме добре...

Взе ми думата от устата :mrgreen:
И аз мисля, че ще се получи една много приятна среща, за която си заслужава да изминеш и повече от 500 км.
Pages: 1 2 3