Волво Клуб - България

Full Version: Среща в пазарджик
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги и приятели.Аз предладам да се съберем да се видим за 2012г.Какво ще каже те за 22.01.2012 12ч. пред министерсвото.Заповядайте!!! Smile
Няма ли да дойдеш, да ни гледаш на състезанието в Калояново на 22.01.2012 год. и да се видим там, ако искаш виж темата ЕNDURANCE TROFHY най-горе във подфорум срещи на клуба или ми звънни да се разберем и да ти обясня, ако искаш.
Ако искаш, Бойко, по-рано ?
n0_m0r3_pa1n Wrote:Ако искаш, Бойко, по-рано ?
Жоро какво имаш предвит порано час или ден
Ден за среща в Пазарджик. Аз нямам намерение да ходя до Калояново, просто да се видим в Пазарджик Smile
n0_m0r3_pa1n Wrote:Ден за среща в Пазарджик. Аз нямам намерение да ходя до Калояново, просто да се видим в Пазарджик Smile
Аз също нямам желание за Калояново така че живот и здраве 22 01ще се видим. Часът ще го оточним има много време :lol:
Здравейте колеги ние взех ме решение за срещата в пазарджик да се състои на 22 01 2012г 12ч.в министерство заповядайте ще бъде прияно
Big Grin Ми и ние с килърката ще дойдем .
Утре няма да успея да дойда.
Личният автомобил, с който пътувам всеки ден се развали и има нужда от ремонт, това е причината и да съм тук по това време. Утре ще бъде ден за ремонти и съжалявам, че няма да успея да дойда...
Все как скромно но се състоя Big Grin