Волво Клуб - България

Full Version: Запитване за конкретен автомобил.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Серсемина Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:ами, не мога да знам дали си заслужава, но е на наш колега, което е добре е в твоя случай п.п. това е колегата , той сега чете темата, говорете си с него Rado_91
Тигре...Гледам си ми набор :lol: Явно си ми на акъла.Но сериозно мисля да скачам в тази кола-Волвото винаги ми е било слабост(Макар че в кръвта ми е Мерцедес-модератор съм в единия форум) Обаче тази марка ВОЛВО ...Е единствената дето ми ляга на сърцето освен Мерца...[Image: 787.gif]
Скачай смело в отбора, отивай гледай, вземай и свиркай :twisted:
Да колата е на брат ми ,взе я с идея да я разглобява ,аз го накарах дя я пусне цяла защото нем и се икса да бъде разглобена .
Колата наистина е на толкова киометри ,като поведение на пътя се държи добре ,има едно скърцане и прелопване от пред от дясно ,автоматик не бях карал до сега ,много ми е странно всичко ,мотора работи много добре ,много добре мърка ,дясното огледало няма стъкло мисля ,от снимките не се вижда но люка от към дясната страна е облепен с някакви тиксо явно пропуска вода ,предния капак е малко боядисан и то не по най-добрият начин ,но често казано автомобила за тези киометри ме впечатли как изглежда .А много странно но колата дойде без резервна гума и крик ... явно по пътя някой си ги е прибрал ...
Ми това е общо взето .
Неска някой е говорил по телефона с брат ми ,незнам дали е въпросният колега който е пуснал темата ,но са казали че до 5-6 дена идват да я взимат цялата.
Но за 600 евро това е ,ако никой не я хареса се разглобява ...
Rado_91 Wrote:Да колата е на брат ми ,взе я с идея да я разглобява ,аз го накарах дя я пусне цяла защото нем и се икса да бъде разглобена .
Колата наистина е на толкова киометри ,като поведение на пътя се държи добре ,има едно скърцане и прелопване от пред от дясно ,автоматик не бях карал до сега ,много ми е странно всичко ,мотора работи много добре ,много добре мърка ,дясното огледало няма стъкло мисля ,от снимките не се вижда но люка от към дясната страна е облепен с някакви тиксо явно пропуска вода ,предния капак е малко боядисан и то не по най-добрият начин ,но често казано автомобила за тези киометри ме впечатли как изглежда .А много странно но колата дойде без резервна гума и крик ... явно по пътя някой си ги е прибрал ...
Ми това е общо взето .
Неска някой е говорил по телефона с брат ми ,незнам дали е въпросният колега който е пуснал темата ,но са казали че до 5-6 дена идват да я взимат цялата.
Но за 600 евро това е ,ако никой не я хареса се разглобява ...
Одеве...(Преди час и половина )Говорих с Брат ви... Smile Радвам се че все пак намерихме кой е вкарал колата в БГ. Smile Разбрах се с него(Брат ви) да пратя човек
да хвърли едно око и да я плати или да я капарира(понеже съм от Пловдив)...Пък аз ще ида да си я прибера Wink И да се понапием по вашия край... :mrgreen: Важно за мен е все пак да получа инфо от първа ръка -дали е читава колата?Все пак семейството ще ми вози. 8-)
bg_tiger1978 Wrote: Скачай смело в отбора, отивай гледай, вземай и свиркай :twisted:


Само да не свирна на ДЕБЕЛИО :lol: :lol: :lol: :lol:
Четох тук-там из форума и стигнах до извода че трябва да очаквам разход от около 15-100 газ.Играе ли роля в разхода че газовия инжекцион е фабричен(все пак си е правен за модела)?
Всичко е индивидуално, зависи от състоянието на двигател, агу, центровка на агу и двиг., но ако всичко това е както трябва, може и да имаш поне с 2 л. на 100 км. по-нисък разход от този който си писал, че очакваш.
Серсемина Wrote:Четох тук-там из форума и стигнах до извода че трябва да очаквам разход от около 15-100 газ.Играе ли роля в разхода че газовия инжекцион е фабричен(все пак си е правен за модела)?
Не е фабричен, вярвай ми!!!
Серсемина Wrote:Четох тук-там из форума и стигнах до извода че трябва да очаквам разход от около 15-100 газ.Играе ли роля в разхода че газовия инжекцион е фабричен(все пак си е правен за модела)?
Да, плюс-минус едно кило, в зависимост от трафика.
ico850 Wrote:
Серсемина Wrote:Четох тук-там из форума и стигнах до извода че трябва да очаквам разход от около 15-100 газ.Играе ли роля в разхода че газовия инжекцион е фабричен(все пак си е правен за модела)?
Не е фабричен, вярвай ми!!!
Ице...и на мен ми се видя странно че зареждането за газта става от зад на калника.Ако е фабрично не трябва ли да е до резервоара?[Image: hmm.gif] [Image: hmm.gif] [Image: hmm.gif] И последно към колегата дето продава колата-това обикновенна газова ли е или инжекцион?
От картинките се вижда, че е инжекцион...
Pages: 1 2 3