Волво Клуб - България

Full Version: Volvo S40 2.0T VS Opel Vectra B 1.8 116 HP
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
volvos40t4 Wrote:Като му дадох да прочете какво мислите и вика аре да напиша в Опел Клуба да видим какво ще кажат.. Нормално било Волво да плуят Опел , ако го напишел в Опел Клуба щели да кажат същото.. Big Grin
Аз може сега и да не го бия понеже имам спукан колектор към изпусквателните , турбото не съм сигурен дали бачка , защото не се чува , но и масло не гори.. и след 120 км/ч ми трепери, защото претърпя лека катастрофа и цялата дясна предница я смениха "уж" ... Но предимство ми дава, като я оправя,че имам DSA системата, която не позволява гумите да превъртват ами направо хуква колкото и газ да дам, а той няма нищо освен ABS Big Grin
Така като чета - сигурно има и други проблеми с колата ти - моя съвет е да не излагаш марката с такива глупави състезания с комшията или с не знам си кой шматарок с опел вектра там, и ще ти кажа защо - просто точно твоята кола явно / в момента поне / не е читав / в необходимото техническо състояние / представител на марката и модела, ти не е ясно до колко си добър шофьор за ластици, което е различно от конвенционалното шофиране, а неговата може да е в перфектно състояние, той да е по-добър на дърпане от теб и т.н. Когато и ако ти го биеш - добре, ама ако той те бие на 400 м сега, в това състояние на колата ти, нали се сещаш, че всичките недостатъци и проблеми на колата ти няма да бъдат взети в предвид нито от него, нито от тези на които ще се хвали, та нали с кола 116 к.с. е дръпнал турбо Волво с 160 к.с. Иначе чисто и просто с кола, като твоята, но в по-добро техническо състояние / без проблеми пречещи на макс.ускорение / нормалния изход от такава гонка ще е в полза на Волвото поне с 3 дължини - защо и как ти казвам точно с колко ли - ми просто съм карал много екземпляри и от 2-те марки и моделите им, а и съм разбивал с моето 850, 2.0 см, 20кл, 143 к.с. точно такава Вектра с този мотор, като на комшията ти, в отлично състояние, с доста добър шофьор, а вярвай ми твоя модел с като твоя двигател, в добро състояние върви чувствително повече от моя.
Pages: 1 2 3