Волво Клуб - България

Full Version: бутони пред скоростния лост
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
имам едно питане за бутоните между скоростния лост и пепелника, на мене ми липсват , но има букси изкарани до там и се питам за какво са !!!!! моля помогнете малко..... :geek:
В ляво и дясно би трябвало да са за подгрев на седалките а по средата за DSA.
ico_kosara007 Wrote:В ляво и дясно би трябвало да са за подгрев на седалките а по средата за DSA.
DSA какво ще каже
directional stability assistance.Tова е система против пребуксуване на колелата при хлъзгав терен.Примерно си караш колата на сняг и в завой докато си подал газ колата започва да поднася ,системата автоматично отнема газта.
ico_kosara007 Wrote:directional stability assistance.Tова е система против пребуксуване на колелата при хлъзгав терен.Примерно си караш колата на сняг и в завой докато си подал газ колата започва да поднася ,системата автоматично отнема газта.
аха дефакто тракшанконтрол. ама май това го няма че бяха само две букси Smile но както и да е , все пак ти благодаря много.
ааааа а може ли да те попитам знаеш ли как се сменят на врътките на парното крушките че моите не светът а и незнам как да разглобя таблото
Пиши в търсачката смяна на крушки