Волво Клуб - България

Full Version: ИДЕИ ЗА ПОДАРЪК... помогнете!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,

Баща ми е много голям фен на волво и има Волво S60, но не това НАЙ НАЙ-новото а предния модел (2009 мисля) ...
Та проблема, е че в петък има рожден ден и нямам идея какво да му взема ... Ще съм много благодарен ако ми дадете някакви оригинални идеи - може би аксесоари за колата или нещо такова и линк или информация откъде да ги закупя ... БЛАГОДАРЯ предварително и очаквам вашите предложения Smile Smile :?
Колко парички си спестил?
на прима виста : една тениска с щампа на снимка на него с колата Smile
еми около 50-60 лева ...
yuckuJackD Wrote:Колко парички си спестил?
ами не повече от 50-70 лева
Ще ти изпратя календар 13 листов 50х35 от моите със снимки на Volvo (безплатно) ,а другото каквото решиш да добавиш си е по твоят джоб и преценка.Само ми прати на лични кеде и с кой куриер да ти пратя календара.
1. Количка 1:43 (има различни цветове) Пример: цък 60 лева
2. Гумени (зимни) стелки: цък но са малко по-скъпи Цена: 81.00лв. За сметка на това много ще им се радва и всяка сутрин ще се сеща за теб. Редовно ще те прибира от училище и т.н. Smile
3. Клубен ключодържател (поправете ме ако е необходимо)
4. Дъждовни пръскалки за челното стъкло (ако не са такива) малко е тъпо за поднасяне, но пък ще им се радва после
5. Запалка Zippo и да я заведеш в някоя рекламна агенция да я гравират за 5-6 лева нещо. Например S60R, или просто VOLVO
6.
Kangalov Wrote:Ще ти изпратя календар 13 листов 50х35 от моите със снимки на Volvo (безплатно) ,а другото каквото решиш да добавиш си е по твоят джоб и преценка.Само ми прати на лични кеде и с кой куриер да ти пратя календара.
Много е як! Вземай без да се замисляш!
7. Време с теб. Да! но да си послушното момче на тати. Пример: "Тате, искаш ли да отидем двамата с тебе на паркинга на Кауфланд/Била/Практикер/Бриколаж и т.н. след 22:00 да ми покажеш номера"
аз така го навивам и ме води някой път на село на една изоставена писта да карам Big Grin
Нямам идея кой е баща ти но Ако му вземеш и една членска карта в клуб Волво също би било оригинално щом е фен.
За шапки, тениски ключодържатели и др. в допълнение.
Mitachi850 Wrote:Нямам идея кой е баща ти но Ако му вземеш и една членска карта в клуб Волво също би било оригинално щом е фен.
За шапки, тениски ключодържатели и др. в допълнение.

То като става въпрос и аз имах скоро рожден ден, неми ли се полага и на мен членска карта???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2