Волво Клуб - България

Full Version: Заменяемост фарове
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Пичове може ли някой да каже фарове от 440 модел стават ли на 460,защото на мен ми се струват еднакви но не съм сигурен.Благодаря предварително.
Стават.
Само внимавай с фейслифта.
Какъв модел е VOLVO-то ми?
Не стават И рефлектора вътре не е същия
Я пак, че съм си го менкал от 440 отиде десния на 460...
Докато си оправях механизмите за реглаж на моето 460-Бодигард сложих фарове от 440-Бодигард БЕЗ проблем.Стоповете ми и те са от 440,леко тунинговани а също те стават и от преди фейслифта.Действай смело!
Здравей , да ти кажа аз имам 440 и 460 и двете съм ги гледал нямат нищо общо единствено вътре по таблото и салона си приличат , за фаровете със сигурност нямат нищо общо. Нито механизмите им нито рефлекторите. Едното е с чистачки на фаровете, а на другото пък се регулират от вътре по височина ?


С.Симеонов
Ако едната ти кола е била 90-а година, а другата 94-а е нормално да е така, както казваш. Затова съм казал на колегата "Внимавай с фейслифта".
stavat perfekno daje ne se vijda razlika
Стават перфектно, даже не се вижда еазлика.
Моите и двете са от 94-та година но за съжаление не са еднакви просто вс модефикация има разлика в частите. Може само аз да имам този проблем но така или иначе не стават само на външен вид си приличат.

С.Симеонов