Волво Клуб - България

Full Version: Няколко въпросчета за интериорни модификации С80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колега май най-накрая оправих колата e измъчих се да разглобявам тая помпа гадна в тия студове,но си струваше като чели купиш и вчера и един акумулатор е сега е пушка(само се моля да почне да показва вярно количеството нафта)! Big Grin Big Grin
Та сега съм се зацелил към следните неща : Първото което е,разглобих на скоро тапата дето седи върху мястото за копчета за подгрев,и вижте с какво бях учуден... [attachment=22034] две копчета,и те с подсветка отдолу,само дето отгоре ги няма самите бутони.. Възможно ли е колата да е опроводена с кабели за подгрев,и да има вариант само да си намеря две седалки и да ги сменя?!
Другото което ме интересува е,според вас дали ще стане да си намеря ел.щора от ауди или бмв,и да я сложа на волветката ,като сложа и един бутон който ще седи долу до тези за блокажа и прибирането на огледелата,много ли е сложно за осъществяване ми е въпроса?!
И третия ми въпрос е тия коли имат ли кори с щори за задните врати,да знам да търся,или нямат?!
Поздрави !
Bender Wrote:Колега май най-накрая оправих колата e измъчих се да разглобявам тая помпа гадна в тия студове,но си струваше като чели купиш и вчера и един акумулатор е сега е пушка(само се моля да почне да показва вярно количеството нафта)! Big Grin Big Grin
Та сега съм се зацелил към следните неща : Първото което е,разглобих на скоро тапата дето седи върху мястото за копчета за подгрев,и вижте с какво бях учуден...
две копчета,и те с подсветка отдолу,само дето отгоре ги няма самите бутони.. Възможно ли е колата да е опроводена с кабели за подгрев,и да има вариант само да си намеря две седалки и да ги сменя?!
Другото което ме интересува е,според вас дали ще стане да си намеря ел.щора от ауди или бмв,и да я сложа на волветката ,като сложа и един бутон който ще седи долу до тези за блокажа и прибирането на огледелата,много ли е сложно за осъществяване ми е въпроса?!
И третия ми въпрос е тия коли имат ли кори с щори за задните врати,да знам да търся,или нямат?!
Поздрави !


Относно щорите, рагледай този линк, колега...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://accessories.volvocars.com/AccessoriesWeb/Accessories.mvc/en-GB/BG/S80%28-06%29/1999/2.0T/Manual/R.H.D/List/comfort/climate">http://accessories.volvocars.com/Access ... rt/climate</a><!-- m -->

Поздрави!
Имат кори със щори за задните врати. С една кукичка закачаш щората за стъклото и като го вдигнеш се вдига и щората. Ако искаш довечера ще я снимам да си прецениш заслужава ли си или не.
Това със ел. задна щора и аз съм си го мислил. Моята си е стандартната дето я дърпаш и я закачаш за тавана. Съответно това е и основната причина да съм я дърпал максимум 3-4 пъти, когато е пекло на детето на дълъг път, но после веднага я свалям. По принцип много държа на добрата видимост, а задната щора и видимостта не са приятели. Като добавиш и мисълта "Сега да я вдигам за няколко минути и после да се гърча да я свалям .... нееее мерси" и си оставам само биенето по гърдите че я имам...
Виж, страничните се ползват редовно - голям кеф е.
незнам, и аз изкам много щора за S60 но на тази цена не мерси

Каталожен номер: 8641255
Наименование: ЩОРА
Цена с ДДС: 443.28 лв.
а за задните врати е:

Каталожен номер: 30721721
Наименование: ЩОРИ ЗАДНИ ВРАТИ
Цена с ДДС: 378.41 лв.

незнам само това дали е за брой или са комплект за двете врати
Търси по моргите бе човек Smile
за S80 може да е по често срещано, но за S60 питах на няколко места по морги ама ме гледаха като че питам за щора за совалка на НАСА Smile
Защо бе - 60-ките са повече.
Това е едно на ръка, другото е че ще можеш да присадиш щора от 80 на твоята си кора на 60-ката...
Виждал съм някъде във вадис-а инструкция как слага допълнително. Ако я изровя, ще я пусна тук
[attachment=22054]
Задна щора:
[attachment=22053]
На S80 не е ли по голяма задната врата като размер?

p.s. Sorry Bender, малко ти успамихме темата от S80 на S60, но пък може да е от полза и за теб дали ако намериш от S60 ще стане на S80 Smile
Pages: 1 2 3