Волво Клуб - България

Full Version: Силиконови гривнички VOLVO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Това съм пратил на колежката:
[attachment=22115]
Току що получих и отговора от фирмата. Оферират ни цена от 4лв без ДДС при 3 печата и 3лв без ДДС при 1 или 2 печата като в същото време не е съвсем сигурна дали ще успее да събере 3 надписа в машината. Говорили сме за втория вариант от заготовката на колегата . Цветовете на гривните, които в момента имат на склад са: светло морско синьо, глобулско зелено, оранж, червено и жълто. Размерът е универсален за мъжка, женска и детска ръка по думите на представителката на фирмата. Ако някой иска да се присъедини към поръчката, да дава бройка и цвят. Надявам се до петък да мога да дам бройката на фирмата, за да ги направят следващата седмица. Хубава вечер от мен!
Ако надписа на гривните е вариант 1,аз искам три броя сини...,а размерите да са мъжка,дамска и детска ръка.

п.п. но само за вариант 1.
Размерът е един - универсален. Аз поръчвам от втори вариант. Ако искате първи вариант,мога да поръчам и него, но трябва да съберете около 50 броя, тъй като това е цената за един вариант надпис. Smile
Значи аз отказвам поръчката...
tsvetljak Wrote:Ако искате първи вариант,мога да поръчам и него...
"Ние" не искаме да поръчваме :mrgreen: ,мерси...но на този етап ще се въздържим,просто израза "ние и вие" е малко смущаващ.
Съжалявам, че нещо не можем да се разберем. В първия си пост още, когато започнах темата написах, че семейно съм намислила да си правим такива гривнички. Съпругът ми предложи да споделя идеята и с членовете на клуба, в случай, че някой също иска да поръчаме по-голямо количество. Аз не съм фирма, която произвежда гривнички, та да съм решила да печеля от тези гривни. Както виждате съм публикувала и сайтовете, които съм гледала и виждате, че цените Ви ги казвам до стотинка. Разделението на вие и ние е нормално - аз не съм член на клуба, а вие сте. И тъй като не съм член на клуба, няма логика да нося гривничка, рекламираща клуба. Решила съм семейно да си правим гривнички от втория вариант. Ако има желаещи за първи вариант, ще избегна ние и вие, мога да поръчам и вариант 1, но бройката започва да се брои отначало, тъй като печата е друг. Това е от мен. Нямам за цел да досаждам. В случай, че не проявявате интерес, просто спираме до тук с темата. Smile
Значи е крайно време да станеш член .... Smile
Обмисля се варианта, но първо трябва да намеря малко време да поразуча какъв е смисъла на членството Wink
tsvetljak Wrote:...защото при мен VOLVO е начин на живот и тип мироглед... Надписът на гривната в моя случай е изразяване на същност и разкриване на част от Аз-а, а не реклама...

Това е част от смисъла на членството, колежке..... Wink
Спамим темата, колега Smile Ако някой иска да поръчвам гривнички, да пише. Ако не, да си придвижвам личната поръчка.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11