Волво Клуб - България

Full Version: Акумулатор за V70 2.4 - 2001 г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги, в тези студове ми е паднал акумулатора. Опитвам се да го извадя и да го заредя. Имам само един проблем - не мога да го намеря.
Търсих го в и багажника и под предния капак и не го намерих Sad
Знае ли някой къде е този акумулатор?
Предварително благодаря.
... да не би да е облечен в кожухче (с цел изолация ..) и затова да ти отбягва от погледа ?
С кожух е.
[Image: pg133.jpg]
П.С. темата ти не е за тук май Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://new.volvocars.com/ownersdocs/2001/2001_v70/01v70_08b.htm">http://new.volvocars.com/ownersdocs/200 ... 70_08b.htm</a><!-- m -->
Разгледай ако искаш, да се запознаеш малко с автомобила.
Много благодаря колеги.
Благодаря и за линка, сега го отворих ще го разгледам Smile

Явно ми е убягнал. Без акумулатор не знам и как да отворя задната врата за да мога да разгледам качествено.
Опитах се от задната седалка.....

Знае ли някой как да отворя тая задна врата, като нямам ток Sad
... нямаш ли ключалка на самата врата ? ... в краен вариант ако не Ти (ако си много едър..) то някой приятел да се промъкне в багажния сектор и да го разкачи Smile ... но все си мисля че трябва да имаш ключалка отзад и да можеш да отключваш/заключваш саморъчно с ключа Smile
И сигурно трябва да ползваш резервният ключ за да отключиш багажника, Wink с оригиналният не става , поне на С80 е така
Такаа, при S60 си има допълнителна ключалка за ръчно отключване на багажника с ключа за запалването. Покрит е с едно пластмасово капаче, на което има нарисуван ключ. Малко е замаскиран обаче и първия път когато ми се наложи да отворя по този начин багажника доста го търсих Smile Предполагам, че и при V70 трябва да е по подобен начин. Успех с акумулатора!
Ключалка май няма или поне аз за 2 месеца не съм я видял. Не че съм я и търсил много де, но се загледах веднъж и не успях да открия.
Не намерих начин да отворя задната врата. Ще се правят гимнастики Smile
Утре запретвам ръкави!
Темата ми беше много полезна.
Благодаря на всички.
Pages: 1 2