Волво Клуб - България

Full Version: S80 II - въпрос за фабрично аудио
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

от известно време ме мъчи едно въпросче за аудиото (s80 II - 2007g.)- моето фабрично е performance вариант, а мога сравнително евтино да взема high performance варианта (Hu-то, чейнджъра, усилвателя и цялото окабеляване без колоните). Та въпросът ми е: дали може да се сложи вместо фабричното ми аудио, кой евентуално може да го направи и колко би ми струвало? Целта ми не е толкова по-силен звук /т.е. сегашните ми клолони са достатъчни за момента/, а по-скоро възможността да имам цд-чейнджър, който чете mp3 от диск.
Питах в МП, приемчикът каза, че там могат да сложат новата музика и да инсталират необходимия софтуерен ъпдейт, но мен малко ме съмнява, че някой ще се захване насериозно там и все пак цената за труда ще излезе някаква приемлива, а той не успя да ми каже дори приблизително каква ще е сумата.... и не ми се ще да дам парите за новото аудио, да занеса всичко в МП и там да ми кажат, че ще струва 1500лв. примерно операцията...
Сигурен ли си че са ти казали че ти трябва софтуерен ъпдейт?
Инструкции за монтаж:
[attachment=22131][attachment=22130][attachment=22129]
За да не ти почупят колата, съветвам те да си ги разпечаташ и да им дадеш тези схеми на монтажниците. Да няма после тема, чиито автор си ти със заглавие "Нещо скърца" ...
Да, сигурен съм, че софтуерен ъпдейт ще е нужен. Ако обърнеш внимание такъв ъпдейт трябва дори и за инсталацията на чейнджър, усб интерфейс и MRS - по линковете, които си дал по-горе. Общо взето, каквото и да се пипа по тази кола, за да е "живо" трябва да се отиде до МП за нов софт. За USB интерфейса съм питал в МП за цена и добавката на тази кутийка и две кабелчета струва.... 1100лв....малко множко ми се вижда....
Идеята ми е за около тези пари да "ъпгрейдна" цялата система до High Performance, така може би ще има някакъв смисъл.
Питай за всеки случай, да не се окаже както на други модули по колата - веднъж програмирани не могат да се монтрират на друга кола.
ЯВОР Wrote:Да, сигурен съм, че софтуерен ъпдейт ще е нужен. Ако обърнеш внимание такъв ъпдейт трябва дори и за инсталацията на чейнджър, усб интерфейс и MRS - по линковете, които си дал по-горе. Общо взето, каквото и да се пипа по тази кола, за да е "живо" трябва да се отиде до МП за нов софт. За USB интерфейса съм питал в МП за цена и добавката на тази кутийка и две кабелчета струва.... 1100лв....малко множко ми се вижда....
Идеята ми е за около тези пари да "ъпгрейдна" цялата система до High Performance, така може би ще има някакъв смисъл.
Колега, ако още търсиш вариант, имам отигинални нови кабела и usb интерфейса на смешна цена. Пиши ако ти трябват.