Волво Клуб - България

Full Version: Раздел Купува/Продава ???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте колеги , от доста време се каня да питам защо в нашия форум , в раздел купува/продава, няма секция за общи продажби. Например ако искам да си продам колелото или лаптопа, според правилата нямам право да пускам такава обява в нащия форум, а съм убеден че има доста колоездачи тук и хора ползващи компютър.... същевременно обявата ще бъде видяна от повече хора и така се вдига шанса за покупка/продажба.
Тааа така де ... защо си нямаме такъв подраздел?
... аз се присъединявам към теб и бих добавил следното:

Раздел Продава
- Автомобили ( с включен под раздел На Части например )
- Гуми и джанти
- ... един раздел за тип-а неща които ти си изброил по-горе
- ... и т.н.

Лично според мен ако се оформят така разделите Купува и Продава би било по-добре Smile
аз като бивш привърженик на VW Smile там в форума е подредено така:
[attachment=22128]

Но все пак не съм аз човека който да каже как да е подреден форума. но според мен по скоро трябва да се помисли върху друго нещо, за отделяне в различни раздели на S/V40 и S60,S80, че това са най -масовите коли в форума и става много бъркотия всичко на куп.
Аз също подкрепям идеята .
Според мен това е форум на автоклуб , а не форум за продаване и на общи работи..нищо лично мое мнение.
Разбира се колега , но би ли се основал защо си на това мнение, и защо мислиш че такава част не е необходима.
В интерес на истината разгледах форумите на :
Мерцедес
VW
Fiat
Opel
Citroen
Renault
всички имат такъв разедел, както го наричат " всичко не свързано с автомобилите" или "Битак"

не че имам нещо да продавам, но знае ли някой в такъв раздел пък може и да се намери нещо интересно което на друг не му трябва Smile

[attachment=22142]

... Да аз точно такава идея визирах в първия си пост по тая тема Wink
Абе, колеги, администраторите на този форум, го правят на доброволни начала... в малкото си свободно време... вече близо година след срива на форума, нямаме галерия, която също би била ценна и интересна, та Вие сте взели да се пънете за отделен раздел.. ми няма и това е ... иначе да в доста други форуми го има и в това няма нищо лошо, аз даже одобрявам идеята, вместо от време на време да чета продавам телефон, лаптоп, сателитен приемник и какви ли още не щуротии, но вероятността да се осъществи Вашето намерение , не е много голяма Wink
Аз бих казал "всяко нещо с времето си"... Wink
Явно сме доста консервативни по отношение на всичко различно от Волво,но и за тази промяна ще настъпи момента!
Pages: 1 2 3 4