Волво Клуб - България

Full Version: Проблем при запалване на В50 2006 2.0 дизел
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здрабейте
Колеги имам проблем при паленето на автомобила си.
волво в50 2 литра дизел 2006 .първи собственик сам му. Навъртял сам му 150 000 км .Като се студен двигателя пали от втория път на въртене около 20 секунди ,след като е запален веднъж двигателя пали без проблем . Ходих във Волво закачахаго на някви си там тяхни компютри .правихасе на разбирачи и казаха ми че е от датчика на коляновия вал .смених го но проблема остана .сменил сам акумолаттора ,свещите ,нафтовата помпа ,замерих дали идва електричество до свещите всичко е ок , и сеха мисля вече да сменя колата / марката / че с тия фордове вече ми дойде до гуша ..ако не оправя положението.
Ако някой може да пусне съвет да каже ...

БЛАГОДАРЯ че прочетохте темата ми
Здравей,

един съвет от мен, оправи си правописа, все пак е форум, в който се спазват някави правила. Там, където ти е проблема няма нищо общо с Форд и v50 ките са много добри машини, от личен опит ти го казвам, това не е смотано Ауди, а Волво пич! Струва ми се, че колата не е била твоя от чисто нова, а си я вземал от ръка, но това е друга тема.
Ако си в Англия ела да се видим и ще те закарам на един сервиз да го пипнат и ще го оправят без проблем.
Аз живея в Dorking, Surrey, а телефона ми е 07557914441 и се казвам Йордан. Ако си наоколо ще се радвам да се запознаем.

Поздрави
JMI Wrote:Здравей,

един съвет от мен, оправи си правописа, все пак е форум, в който се спазват някави правила. Там, където ти е проблема няма нищо общо с Форд и v50 ките са много добри машини, от личен опит ти го казвам, това не е смотано Ауди, а Волво пич! Струва ми се, че колата не е била твоя от чисто нова, а си я вземал от ръка, но това е друга тема.
Ако си в Англия ела да се видим и ще те закарам на един сервиз да го пипнат и ще го оправят без проблем.
Аз живея в Dorking, Surrey, а телефона ми е 07557914441 и се казвам Йордан. Ако си наоколо ще се радвам да се запознаем.

Поздрави

zdr
izvinqvai 4e pravopisa mi e malko razvalen no po princip ne pi6a na kirica i ot tam idva problema .. A do kolkoto kolata dali saq q kupil ot nova ili ne neznam kak se mu4i6 da poznae6 no ne e taka... i dali ford i novoto volvo ne e vsi4ko edno i sy6to nadqvam se da ne ti se nalaga da razbira6 ...
ako imash seriozen 4ovek koito znae kak da otstrani problema drasni .. samo da ne e nqkoi bg cowboy ..ina4e ne sam blizo do teb ... v Chesham se namiram. no ne mi e problem da doida do tam no trafika e yjasen v tezi raioni znae6 kak e
моля да се затвори темата ...разбрах се с момчето .. благодаря