Волво Клуб - България

Full Version: Няма да се стопли това време, за да измием машините...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Това време, сякаш прави напук. Тъкмо човек се накани да си измие колата и....я сняг, я дъжд, я неделя.... :x :x Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Един комшия ми каза, да съм я измиел със сняг. ЛЕко му е на него, нели си има гараж и чешма в гаража.
Зема я измия па земат ми я краднат, да си седи мръсна :lol:
Аз я измих вчера моята , с кофи и туби от петия етаж ..якооо Big Grin Big Grin
Karlsson Wrote:Зема я измия па земат ми я краднат, да си седи мръсна :lol:

Прав си, колега. Ама поне отвътре един парцал да ударя.....
Ми жена нямаш ли си?Кажи й че ако изчисти колата ще я повозиш а ако пусне прахосмукачка може и да покара ама не е сигурно :mrgreen:
momcho00 Wrote:Аз я измих вчера моята , с кофи и туби от петия етаж ..якооо Big Grin Big Grin

Разкарвал си се с тубите....тренировка!
Днес гледам един от блока пуснал маркуч от 4-тия етаж, с накрайник....
И вика на жена си..."пусни мааааа....усили мааа....спри го мааа..патка с патка!"
Karlsson Wrote:Ми жена нямаш ли си?Кажи й че ако изчисти колата ще я повозиш а ако пусне прахосмукачка може и да покара ама не е сигурно :mrgreen:

Абе жената болна, на антибиотици е.
И тя има книжка, ама не и давам да кара.
nightwish Wrote:
momcho00 Wrote:Аз я измих вчера моята , с кофи и туби от петия етаж ..якооо Big Grin Big Grin

Разкарвал си се с тубите....тренировка!
Днес гледам един от блока пуснал маркуч от 4-тия етаж, с накрайник....
И вика на жена си..."пусни мааааа....усили мааа....спри го мааа..патка с патка!"

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
nightwish Wrote:
Karlsson Wrote:Ми жена нямаш ли си?...
Абе жената болна, на антибиотици е...
Ето, видя ли сега?!Болна се поболяла миличката защото не й даваш да изчисти колата.Я си спомни колко често е стояла и те е гледала с тъжните си влажни очи с надеждата да й връчиш парцала ама ти висиш във форумите и не се сещаш :lol:
Само да се пооправи малко и да си стъпи на краката и веднага слизате с кофата и легените долу.
-Я жена се наведи да изчистиш под седалките...хопаа, Кънчо :mrgreen:
Pages: 1 2