Волво Клуб - България

Full Version: Заменими ли са!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги прецака ми се хидравличната помпа,и не подлежи на рециклиране понеже се е износило едно легло на едно буталце и трябва да взема нова... Та става въпрос за 2.5тди,второто поколение което монтират след 2000т Искам да ви попитам на Д5 мотора помпата същата ли е или е различнА ,или заменима ли е от някой друг модел? Нека ако и някой случайно продава такава да ми пише.
И другото което забрах да питам ,от бензиново заменими ли са?!
Bender Wrote:И другото което забрах да питам ,от бензиново заменими ли са?!

Приятелю твоята помпа с резервоарчето отгоре ли е или резервоарчето е до това за антифриза .
Иначе ако е като моята с отделно казанче са същите и при бензиновите мотори на С-60 С-80 В-70 след 2001 ,
дори на В-40 2.0 след 2001г. са същите .За Д-5 не знам .
Да с резервоара до антифриза е. Доко на цена 100 лева добре ли е ,че говорих с разни етусиазци за цени по 170-200лв. Което няма как да стане !
защо имам чуството че уцели най куцото S80, всички проблемни места ти ги уцели Sad, но пък като ги оправиш и после пей сърце Smile
Е баш пък най-куцото не смятам,че е! Сменил съм му една серво помпа (аз го купих с този проблем) , после помпата с нафта се задръсти което си беше пълен ужаш , и сега една помпа за сервото... Това да са ми ядовете братко две помпи... (да не ме чуе дявола Big Grin ) ще е супер ! Smile