Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА СОФИЯ - 10 МАРТ 2012 (Обновена)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
На 10 Март 2012 в София, в заведение „Чергите” в Студентски град,
се състоя Неофициална дневна Среща на Учредители, Стари муцуни и Волво фенове.

На срещата присъстваха 36 човека, голяма част от тях бяха от Създателите на ВКБ,
както и Стари Другари - реколта 2006-та.
Сбирката протече в приятна атмосфера, съпроводена с добро настроение и взаимно удоволствие.

Това е единствения клип от срещата, качен във фейсбук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/video/video.php?v=3451743662328&oid=120026201456501&saved">http://www.facebook.com/video/video.php ... 6501&saved</a><!-- m -->

Помествам списък на всички присъствали в различно време на дневната среща,
състояла се от 14:00 до 18:30ч.,
едничката молба: Ако решите да се изказвате негативно тук в темата,
погледнете списъка с хората, които повечето познаваме и добре помислете,
дали няма да обидите някои от тях!)


УЧАСТНИЦИ В СРЕЩАТА:
10 МАРТ 2012
гр.СОФИЯ

1. МИШЕЛ ВЕНКОВА / Mishell *
2. ОТЕЦ ЯНКО ЯНЧЕВ
3. АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ / Sasho_s40 *
4. АТАНАС ПАНГЕВ / Пангев *
5. БОЙКО МАТЕЕВ / Boych
6. БОРИС ХИНОВ / Watcher
7. ВАСИЛ ГОСПОДИНОВ / Kespanok 460 *
8. ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ / Iliev
9. ВЕЛИСЛАВА ПАВЛОВА / Willie
10. ВИКТОР АНДРЕЕВ / viktor 245
11. ГАЛИН ГЕНЧЕВ / galin_dizela
12. ГЕОРГИ ВЪЛКАНОВ / gorjy
13. ГЕОРГИ ЕФРЕМОВ / Efri 740 *
14. ГЕОРГИ ПАШОВ / Gurgata *
15. ГЕОРГИ ТЕРЗИЕВ / GT1 *
16. ДОБРИН АЛЕКСАНДРОВ / Dumfree *
17. ЕМИЛ КАЛЕВ / Gripen Fighter
18. ЕМИЛИЯ ЛИПОВА / EMETO1 *
19. ИВАН МИХАЙЛОВ / ivanblaster
20. ИВАН ЙОРДАНОВ / Bankata
21. ИВАН АРСОВ / Stanch bg
22. КАЛОЯН ДИМИТРОВ / Unicata *
23. МИТКО ИВАНОВ / divia
24. МИХАЙЛ СЕВДИЕВ / someone *
25. ОГНЯН СТОЯНОВ / yogi479
26. ПАВЕЛ ТОРОМАНОВ / pavkata 1977
27. ПАВЛИН СПАСОВ / BOSS
28. ПЕТЪР ИВАНОВ / Peter pan
29. РАДОСТИН РОБЕВ / War Of The World
30. СПАС СПАСОВ / шерифа
31. СТОЯН ЗЪБЧЕВ / stoyanz *
32. СТЕФАН ДИМИТРОВ / leech
33. СЪБИН БАРМУКОВ / S.B. *
34. ТИХОМИР ПЕТРОВ / tisho

35. ГАЛЯ (Бластерова) 
36. МАРИАНА (ПитърПанова) 
Tова че сте се събрали толкова много хора може само да радва окото. Още повече, че виждам персони дето отдавна не са се появявали на клубния небосклон. Информацията за срещата обаче поражда в мен няколко въпроса, които намирам за логични:

1. В по-голямата си част познавам хората от снимките, но за съжаление не ги виждам по Софийските клубни срещи, защо така ? Sad
2. А ще има ли "официални" подобни срещи, че да може и други да присъстваме или е само с покани ? :o
3. Какво значи "взаимно удоволствие" , че нещо се притесних....? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
4. Венкова не е ли Михаела, вместо Мишел в реалния живот....? :roll:
Моля да бъда простен ако прибързвам с заключенията но.
Тази иначе наистина чудесна среща радваща окото не е ли тайно организирана за избрани хора?
Ако е така мисля че е нормално сегашната управа да се чувства пряко застрашена от някакви заговори"Незнайно какви ".
Нормално е след като на снимките виждам Мишо да няма нищо нередно в неговия форум да се публикува и тази тема.
Незнаейки какъв обрат може да произходи от развитието на тази тема и стараейки се да запази мира и спокойствието в клубното пространство Кире е сметнал за редно да предотврати излишни умозаключения.
Жоро, Вили, Мишел,Мишо ,Боич и др.- липсвате ми и ми е мъчно че така се разцепихме. Лично за мен немога да оценя на база това което знам защо се случи това. И си мисля че е време да се съберете на такава неофициална среща с сегашния УС и с компромис и от двете страни се разберете се сплотим отново.
Май изпадам в сантименталности - И спирам до тук.
Митачи, зададох ти няколко въпроса в другата тема. Относно срещите - не разполагам с време за тях. Получих обаждане от приятел за това, че ще има среща и бях предупреден седмица по-рано. Реших да дойда и толкова. Аз не виждам каква е разликата дали ще се съберем така или случайно ще попаднем 10 човека в сервиза в Студентски град и отново ще се снимаме. Да тук беше организирано, за разлика от срещите в София. Вече не знам кой и кога ходи на тях, не влизам често във форума за да следя кога ще има среща. Може би в близките месеци няма да ходя на срещи, защото се видях с познати и приятели и ми е достатъчно.

Честно казано не виждам някой да се е "разцепил". Скоро ще има информация относно форума и клуба. Преди месеци разговарях с Пламен на тази тема и очаквах ОС за да обявя какво предприемаме с форума, но ОС се отложи. Разговарял съм и с Кирето, относно какво предстои и той е запознат. Мисля, че той е от най-потърпевшите относно лично време и нерви и не считам, че той както аз и някои други сме длъжни да страдаме и да губим от това.

Според мен това, което предстои ще реши всички проблеми и от тук нататък няма да има недоволни.
За срещата добре беше че споделихте поне снимките. Представяш ли си какво щеше да стане ако някой ви беше видял и снимал тайно Малииййй. Не е добре че се оплакваш че не влизаш в форума и че няма организирани срещи в София. Ааааа и че ти е достатъчна 1 среща за няколко месеца.
Разцепи се и още как. Има хора и то все от учредителите които избягват нарочно клуба и негодуват срещу сегащият УС

Очаквам предстоящото решение, и дано то е добре обмислено и не разедини отново феновете на Волво.
И аз смятам че на Кире му дойде в повече тежестта да носи отговорността на председател на ВКБ.
И не завиждам на следващия който ще се осмели.
Mitachi850 Wrote:За срещата добре беше че споделихте поне снимките. Представяш ли си какво щеше да стане ако някой ви беше видял и снимал тайно Малииййй. Не е добре че се оплакваш че не влизаш в форума и че няма организирани срещи в София. Ааааа и че ти е достатъчна 1 среща за няколко месеца.
Разцепи се и още как. Има хора и то все от учредителите които избягват нарочно клуба и негодуват срещу сегащият УС

Очаквам предстоящото решение, и дано то е добре обмислено и не разедини отново феновете на Волво.
И аз смятам че на Кире му дойде в повече тежестта да носи отговорността на председател на ВКБ.
И не завиждам на следващия който ще се осмели.

Не разбирам защо типично по български скачаш да правиш оценки за мен, без да ме познаваш добре. Не съм от хората, които се оплакват най-малкото във форум и то от такива маловажни за живота неща.

Можеш да пуснеш анкета ако желаеш за да разбереш за другите, защото аз не знам дали и защо избягват клуба. Попитай ги дали има нещо вярно. Като цяло ми се струва, че си слабо запознат с нещата тук и правиш грешни изводи.

Някъде да съм коментирал разделяне. Ако ти искаш разделяне, то по-добре да не участваш в която и да е общност, не само за Волво. Никой не е коментирал някакво разделяне.
Темата беше премахната от кире на личностна основа а не,че е назрял някакъв конфликт.
Моите извинения Мевдо ама не се прави на ощипана булка все едно не знаеш за какво става дума :roll:ти поне влизаш редовно във форума за разлика от мен.
Теб колега Mitachi850 не те помня кой си но да те питам ти от къде имаш информацията,че срещата е била тайна :?: вие като се събирате във Варна на всички от форума ли званите :?:
Срещата си беше спонтанно решена и е идея на един от нас там присъстващите,на мен също ми се обадиха по телефона предварително.
Да ти припомня все пак заглавието Неофициална дневна Среща на Учредители, Стари муцуни и Волво фенове РЕКОЛТА 2006г в която ти още не съществуваш. Ако си обиден,че не си бил поканен моля да извиниш организатора сигурно те е забравил.
А защо сегашната управа не е била поканена мисля,че няма смисъл аз да го казвам то си личи,че са били не желани там.
За твое успокоение и не само твое ще кажа,че хората по край мен включително и аз не сме обсъждали никого от сегашното управление на клуба,предполагам и другите не са,имахме си по приятни неща с които да се занимаваме пък и имаше хора с които не сме се виждали от доста години.

Всичко което казвам тук е мое мнение и не ангажирам никой от присъствалите на тази среща с това.
Прав си Галине, темата е била премахната на лична основа(за което Кире имаше честта да си поеме отговорността), сегашната управа не е била поканена пак на лична основа .... и така до кога.

Мисля, че е крайно време този Национален Автомобилен Клуб да престане да се води от междуличностни отношения и лични амбиции и интереси на един или друг негов член.

П.П. Нямаш си представа колко се зарадвах когато видях, че сте успели да се съберете толкова хора и сте си прекарали приятно, това ми напомни за срещите в Камчия и Горно изворово(за предишни не пиша понеже по твойта логика тогава не съм "Съществувал"), но в последствие остана един горчив привкус, че вместо среща на Волво Клуб България това си е било едно частно парти с персонални покани и че аз бидейки непоканен съм от "Неправилните хора".

Поздрави на всички и не забравяйте, че целта е да си помагаме и да се забавляваме взаймно.
Галине запознавали сме се лично още като имаше сервиз в Търговище там. Не ме помниш защото не обичам да се набивам на очи. Нямам нищо против срещата ви но и аз като Cavalera - усещам един особен привкус. Ние във Варна пускаме обикновено тема за предстоящата среща като не делим никого. А по старите гледаме да дадем шанс на по младите фенове да се изявят. И тъй като знам някой неща за които не подозираш си правя изводи. Уважавам те и моля за здържаност тъй като усетих леко напрежение в поста ти. Не се чувствам обиден.

А защо сегашната управа не е била поканена мисля,че няма смисъл аз да го казвам то си личи,че са били не желани там.

Това няма да го коментирам.

s0me0ne -- - това не е оценка За мен форумът и клубът е един вид хоби което е част от мен и не го намирам за маловажен.
Може да правя грешни изводи и съм слабо запознат, София е далеко . Криво си ме разбрал че искам разделяне напротив. Никога няма да забравя как ни посрещна Жоро Терзиев в София, мартеницата на Вили и всички моменти прекарани с вас.

Сега те моля да ме извиниш че ти създадох толкова излишни нерви. Сипи си чаша бира и забрави за скромните ми терзания.
Поздрави. Smile
Cavalera Wrote:Прав си Галине, темата е била премахната на лична основа(за което Кире имаше честта да си поеме отговорността), сегашната управа не е била поканена пак на лична основа .... и така до кога.

Мисля, че е крайно време този Национален Автомобилен Клуб да престане да се води от междуличностни отношения и лични амбиции и интереси на един или друг негов член.

П.П. Нямаш си представа колко се зарадвах когато видях, че сте успели да се съберете толкова хора и сте си прекарали приятно, това ми напомни за срещите в Камчия и Горно изворово(за предишни не пиша понеже по твойта логика тогава не съм "Съществувал"), но в последствие остана един горчив привкус, че вместо среща на Волво Клуб България това си е било едно частно парти с персонални покани и че аз бидейки непоканен съм от "Неправилните хора".

Поздрави на всички и не забравяйте, че целта е да си помагаме и да се забавляваме взаймно.
Изразил съм се неправилно за което съжалявам и се извинявам,че така съм отговорил на колегата това,че не е бил регистриран 2006 не е от значение.
А за срещите се замисли защо все по малко хора ходят и защо аз и други колеги спряхме да влизаме и да участваме в клубния живот.
Срещата както вече казах беше спонтанна и за това може би присъстваха толкова хора,но ако ми бяха казали,че кире ще присъства нямаше да отида.
Ако кире не беше махнал темата вчера ( за което бях сигурен че ще го направи ) сега нямаше да ги пишем тия неща всичко щеше да си мине и замине.
Задавам следния въпрос,защо нямаше такива неща когато Мишел беше председател :?:
Според мен нещата ще се успокоят когато се смени председателя на клуба.
Стига колеги сте преиначавали нещата около тая среща,не е имало покани на хартиен носител и не е замисляна дълго време,нищо не се решавало там освен кой какво ще пие и хапне Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8