Волво Клуб - България

Full Version: Нов Волво юзър по шосетата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, незнам дали тук е правилната секция за новопристигнали собственици на Волво, но и аз да се похваля с една С60 2.4 140 коня 2000г. Преди време търсех С40, но реших като ще е гарга да е рошава. Първи впечетления от колата доста добър комфорт удобно табло, седалки, за мен с добра динамика кола (знам че може и по-добре но за сега това стига). Колата си я купих от Пловдив от човек и до Бургас (понеже бързах за една важна среща) на Бургаската магистрала я изпънах със 180 на автопилот - голям кеф (като изключим центрофугата в резервоара). И се обадиха малко проблеми на автомобил 2-ра ръка. Ляв говорител във вратата като е намален гъгне, като се увеличи е ОК, ляв лагер вие (та се налагаше Волумето да е на Мах), шарнири 2бр. и два кормилни накрайника. Кофти е че е с 15-ки лети джанти на Волво (мисля скоро да я кача на 17-ки спици (предполагам дупките и всичко останало съвпадат). За говорителя нещо не можах да намеря размер или втора ръка. Огледалото за задно виждане се е разтекла органичната течност (та и то за смяна). Австрийка е хем за радост хем незнам, ръждясали са тръбите на климатика Big Grin ... и понеже чета форума без да участвам, бях попаднал на превод на съобщенията на борд компютъра на немски и италиянски, ама два дена немога да го открия разяснението, ако можете помагайте.

п.п. Специални благодарности на колегата ЕЕЕЕ.
От мен честито и добре дошъл в редиците на каращите (дишащите)наи-страхотната марка 8-) 8-) 8-)
Честито и от мен колега! Пожелавам ти със здраве да си я караш! Wink
Честито ти кола Big Grin
За огледалото ще трябва да смениш само стъклото, цялото няма да го приеме компа. В 1 моя тема има линк към друга такава, как става, ако исакш ,утре ще я изровя.
Да, изрови я ако не ти представлява трудност... Благодаря
Добре дошъл в отбора и много безаварийни километри.Да разбирам ли че си от Бургас и ще те видим ли на следващата среща?
Преди като имах Мазда ходех редовно на софийските срещи (от София съм), но съм заврян зет в Бургас и ще гледам да дойда на някоя от сбирките ви Smile
Leper Wrote:Да, изрови я ако не ти представлява трудност... Благодаря
Ето: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.matthewsvolvosite.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=16275">http://www.matthewsvolvosite.com/forums ... 11&t=16275</a><!-- m -->
Да благодаря, интересното е, че онзи го е поръчал от морга и общо взето гимнастика си е Smile ама ще видя дали ще се престраша да го сменя, по принцип съм завършил жичкаджия....

п.п. пак да помоля за превода на грешките от немски, защото го видях някъде из форума, ама немога да го намеря.
Leper Wrote:Здравейте, незнам дали тук е правилната секция за новопристигнали собственици на Волво, но и аз да се похваля с една С60 2.4 140 коня 2000г. Преди време търсех С40, но реших като ще е гарга да е рошава. Първи впечетления от колата доста добър комфорт удобно табло, седалки, за мен с добра динамика кола (знам че може и по-добре но за сега това стига). Колата си я купих от Пловдив от човек и до Бургас (понеже бързах за една важна среща) на Бургаската магистрала я изпънах със 180 на автопилот - голям кеф (като изключим центрофугата в резервоара). И се обадиха малко проблеми на автомобил 2-ра ръка. Ляв говорител във вратата като е намален гъгне, като се увеличи е ОК, ляв лагер вие (та се налагаше Волумето да е на Мах), шарнири 2бр. и два кормилни накрайника. Кофти е че е с 15-ки лети джанти на Волво (мисля скоро да я кача на 17-ки спици (предполагам дупките и всичко останало съвпадат). За говорителя нещо не можах да намеря размер или втора ръка. Огледалото за задно виждане се е разтекла органичната течност (та и то за смяна). Австрийка е хем за радост хем незнам, ръждясали са тръбите на климатика Big Grin ... и понеже чета форума без да участвам, бях попаднал на превод на съобщенията на борд компютъра на немски и италиянски, ама два дена немога да го открия разяснението, ако можете помагайте.

п.п. Специални благодарности на колегата ЕЕЕЕ.
Честито Ники, много безаварийни километри да и навъртиш и най-важното - със здраве да си я караш! Повечето и болежки ще ги оправиш в сервиза на Стефан, не са кой знае какво, а относно джантите от време на време изскача по нещо подходящо тук във форума. Ще се радвам да я видим тази красавица на някоя среща...
Pages: 1 2