Волво Клуб - България

Full Version: джанти
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте момчета немога да си намеря джанти за волвото което е с40 1998г -115коня.Намерих от нисан 4-114,3 дали ще станат на моето волво моля за съвет.Джантите са железни.
А да споделиш малко подробности какви аджеба джанти търсиш - стоманени или алуминиеви може ли ?
Ако са алуминиеви нещо ширина , диаметър - предпочитания за модела , че те всичките имат имена ...?

От Nissan трябва да внимаваш с ЕТ /офсет/ , ако не е същия , възможно е да почнат да опират я в калника, я в подкалника....
Централния отвор ти е 67,1 внимавай с това.Офсета ти е 44 или поне толкова съм го срещал.Аз ще обикалям по моргите за 14" и за това ги знам.
Стават от HONDA,HYUNDAI,MAZDA,MITSUBISHI,NISSAN,ROVER и SUZUKI.
търся железни джанти
Внимавайте с тия 14" джанти, щото има два размера предни спирачни дискове. Моите са 281мм и не мога да сложа 14" джанти.

Иначе карам с джанти OZ Superturismo GT, 16" с ЕТ40 (ако добре си спомням) и ширина 7,5J с гуми Continental ContiSportContact (страхотна гума!!!) 195x50x16. На милиметри са от калниците, но не задират.

Пък и стоят готино на таратайката.

[attachment=22830]
Здравей колега ,един приятел продаваше есента железни 14-ки от неговото с40,но невярвам да ги е продал защото само ми спомена,а не ги е побликувал никъде. Ако те интересува мога да го попитам дали седят,цена и т.н.
търся железни 15
СТОМАНЕНИ ДЖАНТИ VOLVO S/V40 15'' - 8270
Широчина:6 Цолаж:15 Брой болтове:4 Разстояние:114.3 Диаметър:67 Офсет:44

това са характеристиките на джантите, аз намерих такива от мицубиши каризма, нови вървят към 100-120лв./бр., втора ръка вървят 35-50лв./бр. в зависимост в какво състояние са. В сайтовете за коли ще на мериш със сигурност джанти, успех Smile
И аз си търся железни 15'' за V40.