Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ - изтрити мнения
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Защо никой от Вас действащите учередители и уж милеещи за клуба хора,не си зададе въпросът,че именно онова за което се борехме да ни има на страниците на Волво Карс,което стана реалност благодарение на общият ни труд,вече не е факт.
ЗАЩО...
Защо не спрете с злоупотребяването и личните си интереси и не слезете или отидете поне веднъж при хората.А си стоите само във София.с изключение на Ванката и още един двама които уважаваме и не спрете със сплетните.
Защо не направите нещо значимо във Национален мащаб,да се молят Медиите да го отрязят и да Ви преследват,ами само по едни кръчми и маси стоите,не че и там не сме силни,но това ли е ней важното...
Kangalov Wrote:Защо не спрете с злоупотребяването и личните си интереси и не слезете или отидете поне веднъж при хората.А си стоите само във София.с изключение на Ванката и още един двама които уважаваме и не спрете със сплетните.
Защо не направите нещо значимо във Национален мащаб,да се молят Медиите да го отрязят и да Ви преследват,ами само по едни кръчми и маси стоите,не че и там не сме силни,но това ли е ней важното...


Моля, Аднимите и Модераторите на Форума да обърнат сериозно внимание на последния (и не само) пост на потребителя Кангалов,
който е член на УС.

Смятам, че думи и изрази от рода: "злоупотребяване", "сплетни", "лични интереси", "стоите по маси и кръчми" - приложени към
голяма група от хора с Волво интереси, е най-малкото ОБИДНО и е в разрез с ПРАВИЛАТА за писане във Фoрума.

Не проумявам как се ТОЛЕРИРА И ДОПУСКА подобно поведение на изказ тук!

АКО ПРАВИЛАТА СА ЗА ВСИЧКИ, КАКВА ТРЯБВА ДА Е САНКЦИЯТА ЗА ЛИЦЕТО В.КАНГАЛОВ?!


Защото подобно поведение минава ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ!!!
Липова, по-добре е ти да не коментираш....
[quote="mevdo"]Липова, по-добре е ти да не коментираш....[/quote]


Съжалявам, Мевдо, но и ти си член на този УС, нали.
Освен това си и модератор. Да ти припомня ли правилата за писане във форума или...?
А какво правиш по този въпрос, освен да ме заплашваш тук?
Или не това си искал да кажеш?

Май се оказва,че администратора Мишо (s0me0ne) е бил прав в тази тема:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=44&t=21409">viewtopic.php?f=44&t=21409</a><!-- l -->

[attachment=22826]
Не госпожа Липова,вашето поведение и провокации продължават да бъдат толерирани в този форум,не в този клуб.И положението Ви на познаваща всички,но толерирана от определени личности Ви прави все по сигурна в изказванията и действията Ви...
Тишо д си върне пуканките в микровълновата,че излъчването и репортажите ще продължат.Запазил съм му място на първи ред,но без билет...
Еме, написах по-горния си пост, защото ми се струва нередно, ти да говориш,, че някой е обиден, ако някой от присъствалите на вашата среща се почуства засегнат от думите на Кангалов - той да напише ...

Недей да мислиш че те заплашвам, не ми е в кръвта да съм заплашителен....макар че имам слонско излъчване....
Ако спазвахте правилата госпожа Липова и много милеехте за това,защо не обясните какпреди доста време ги нарушихте,като преотстъпихте Акаунта си на лице нямащо право да пише във форума,бяхте наказана със БАН без право на връщане и кой Ви върна и позволи да продължите да тровите спокойствието на Волво феновете и клубните членове....
Не очаквам адекватен отговор и за това не се притеснявам.Дори смятам както преди години да поканя хората и да седнем да се разберем.Значи можеше "Кангалича да е готин",като раздаваше сичко от себе си,а сега като не Ви бута,да е най Гадния ....
Pages: 1 2 3