Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с V40 1,9td 90к.с.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Появи ми се странен проблем с колата.Както си карам изведнъж стрелката на оборотомера пада долу и двигателя си променя звука.Направи ми впечатление че когато я изгася и после дам на контакт оранжевият триъгълник дето вътре има зелен символ не светва.Като постой известно време угасена се оправя.Ако някои може да даде идея от къде може да е ще съм много благодарен мерси предварително.
А днес както си карах пак ми направи този номер но този път нямаше къде да спра,след около една или две мин. светна лампата след което всичко се оправи и лампата пак угасна. Извинете по горе съм се объркал лампата представлява оранжев правоъгълник с зелен триъгълник и вътре черен символ.
Лампата е "Ламбда" сонда Wink
Означева че трябва да отидеш на диагностика и да ти кажат каква грешка ти намира компютара.
Днес мисля че открих причината релето за двигателя или поне така пише на капака. Като се прибирах от работа пак ми го направи и като го разбутах прещрака и колата се оправи оказа се че неправи хубав контакт но мисля да си взема ново за всеки случаи да не е нагоряло.