Волво Клуб - България

Full Version: Какво Volvo да си купя ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте. Решил съм да си купя Волво, но искам да му сложа метан и понеже не съм имал честта да карам Волво до сега, реших да питам преди да купувам. Модела съм го избрал "S 80" ще е но не знам какъв двигател да взема. Та въпроса ми е - кой двигател е най-подходящ за метан ?





Грешките са коригирани! - ivanmblaster
Здравей,

имаш адски много правописни грешки! А за пунктуация няма да говоря, там е хаос!!!

Оправи си нещата първо и ела тогава да си говорим за Волво и двигатели . Това е форум и правописа е от значение, вчера някакъв беше написал България с малки букви, срамота!
JMI Wrote:Здравей,

имаш адски много правописни грешки! А за пунктуация няма да говоря, там е хаос!!!

Оправи си нещата първо и ела тогава да си говорим за Волво и двигатели . Това е форум и правописа е от значение, вчера някакъв беше написал България с малки букви, срамота!
Ее Данчо , не с лошо :mrgreen: !
Относно колегата , ами двигатели много , избор има , зависи с какви финанси разполагаш за да храниш по-мощен двигател.Мен лично ме влече 2.9 бензин 200 коня ..ама в резервоара си е '' бензиновъртеж '' :mrgreen:
За бензиновъртежа не си много прав, братовчед ми е с ХС70-ка 209к.с., при нормално каране разхода му не е много по-голям от моя.
Но виж за данъци и застраховки вече е друг въпрос!
Сега здравей и добре дошъл, макари че грешките не са напълно управени!

momcho00 приятелю не с лошо, но е срамно такива неща, още от първия пост! Жители на коя държава сме, поне малко уважение към езика ни!

Аз подкрепям мнението на Момчо, че финансите са важни при избора на двигател, но така или иначе, на който и двигател да се спреш няма да съжаляваш. Метан можеш да сложиш на всеки бензинов двигател!

Поздрави и прощавай за острия ми тон, но не става така.
Турбинираните мотори се газифицират значително по-трудно - така съм чувал.

п.п. Колега JMI, по отношение на правописа може да погледнеш тук:
JMI Wrote:Добре бе пич, никой не ти казва, че е лесно или че ще стане на всяка цена, но е вариянт! Ако пък не стнане, частите се свъщат на продавачите и парите се възтановяват това не е България!
JMI Wrote:Осещам някакви станни констатации от твоя страна, при дирекно зададен въпрос от мен!!!
Айде да се вгледаме в себе си, преди да коментираме останалите! Wink
JMI Wrote:.... макари че грешките не са напълно управени!
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Макари-те ще го пропусна ама управени... нищо лично колега, но нека да видим гредата в собствените си очи преди да поправяме другите, вярно че както беше написано първоначално мнението беше адски забавно,но.... Wink
Никой не е перфектен, но ако беше видял изреченията на колегата днес, почти нямаше дума без!
Ако целта ти е да ме провокираш при положение, че много добре, знаеш за какво става въпрос заповядай! Всъщност не, не бих паднал толкова ниско и да ти ровя из постовете! Wink
Аз видях оригинала на мнението,беше много забавно, това което публикувам е от темата, ако е към мен насочен отговора ти, иначе да никой не е застрахован от грешки не споря, не провокирам Wink
bg_tiger1978 Wrote:
JMI Wrote:.... макари че грешките не са напълно управени!
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Макари-те ще го пропусна ама управени... нищо лично колега, но нека да видим гредата в собствените си очи преди да поправяме другите, вярно че както беше написано първоначално мнението беше адски забавно,но.... Wink

Както вече казах, никой не е перфектен, но грешки на почти всяка дума.......забавно.....балгария вчера?????????

За оправям се извинявам публично!!!! :oops:
Pages: 1 2