Волво Клуб - България

Full Version: Човекът или машината?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте, това е първата тема, която създавам тук в този форум. От това, което наблюдавам вече трети месец тук ми прави впечатление, че повече от 90% от съфорумците са пълни перфектционисти. Аз също се броя в тези 90% , като за себе си мога да кажа, че моят автомобил никой никога няма да го види неприлично мръсен или с проблеми. Само да тракне нещо и се сменя, навреме и от майстор-никога не правя нещо за което не съм достатъчно подготвен. Сам си мия автомобила, защото никой неможе да ми го изчисти по- добре-е зимата понякога ползвам автомива! Експлоатацията обаче е пълна никога няма да си помисля да пожаля автомобилът си за да сложа две или три торби цимент, пясък или чакъл в багажника или да си напъхам бидоните с джибрите и дървата за да ги закарам на казана.
Та основният въпрос на темата е машината ли трябва да служи на човека или той на нея? Кой е роба?
А ми ако всичко е така, както казваш мисля, че ти си "РОБА" :twisted: :twisted: :twisted:
По принцип автомобила е създаден ,да те пренесе от точка А до точка Б всичко останало са екстри ,глезотийки и други благинки.
Другото мото е ,че "Кеф ,цена няма "Smile
Като ти гледам постовите ти си същия bg_tiger1978. Пак помисли!
Човек не бива да се привързва към вещи, а още по-малко да им робува
jorkata66 Wrote:Като ти гледам постовите ти си същия bg_tiger1978. Пак помисли!
Държа да са в ред колите ми, защото живота ми често зависи от тях, но си ги товаря, както си искам и колкото мога. Като поискам пържа ги на макс, без да мисля какво ще ми се налага да поправям после, а като стана дърт пенсионер, на където съм тръгнал, тогава може и да мисля по друг начин на поддръжка и повече да робувам, ама ако на всичко се покланям, къде ще му излезе края. Ти си "РОБА" :mrgreen: :mrgreen:
bg_tiger1978 Wrote:
jorkata66 Wrote:Като ти гледам постовите ти си същия bg_tiger1978. Пак помисли!
Държа да са в ред колите ми, защото живота ми често зависи от тях, но си ги товаря, както си искам и колкото мога. Като поискам пържа ги на макс, без да мисля какво ще ми се налага да поправям после, а като стана дърт пенсионер, на където съм тръгнал, тогава може и да мисля по друг начин на поддръжка и повече да робувам, ама ако на всичко се покланям, къде ще му излезе края. Ти си "РОБА" :mrgreen: :mrgreen:
Smile Благодаря, мнението ти е важно за мен, а може би и за други, като мен наборе.
Специално за мен - да перфектционист съм и то голям но НЕ СЪМ ЛУД !.Откакто съм купил колата преди 1 година , колата не ми е била мръсна - още не съм я виждал мръсна , винаги мия , чистя , лъскам табло , врати , кори , всичко блести по нея , никога примерно течноста за чистачките ми не е падала под Маx. , е такива дребни работи имат важно значение и за колата , и за имиджа на собственика.Всичкото това го правя защото автомобилът е моят живот.Волвото е живота ми (що се отнася до тази част на живота-вещната или както искате му викайте).Нали знаете по колата се познава собственика.Специално получавам много евали от хората че винаги е лъсната и т.н , но получавам и критики от сорта на: '' ти си луд '' , '' ти си откачен '' е защо да съм откачен се питам аз , че искам колата ми винаги да е лъсната , изправна и със имидж с който да се гордея ?..Та така колеги..Поздрави Smile
Човекът създава и усъвършенства автомобила за да му служи.А всеки си има предпочитание за марка модел, вече е друг въпроса кой колко е привързан към колата си.
momcho00 Wrote:Специално получавам много евали от хората че винаги е лъсната и т.н ,

Е в това е разковничето - да получиш 'евала', да се нахрани егото Smile
Pages: 1 2 3