Волво Клуб - България

Full Version: Запушване на Дюзи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте на всички колеги Smile Та проблем който ми създава ГИ монтиран преди 12 000 км . На 5-6 000 км ми за запушеха до такава степен бензиновете дюзи( койта са чисти нови ) ,че колата не вървеше .След почистването всичко се оправи и сега пак започна малко по малко да прави така .Някой има ли такъв проблем с ГИ или слага някакви добавки в бензина ? Благодаря предварително .
Дори и без газ си слагам поне на месец веднъж добавка. Важното е да е хубава(не от 5 лева) и задължително преди това си смени горивния филтър. Иначе разтворените боклуци от него ще отидат в дюзите
divia Wrote:Дори и без газ си слагам поне на месец веднъж добавка. Важното е да е хубава(не от 5 лева) и задължително преди това си смени горивния филтър. Иначе разтворените боклуци от него ще отидат в дюзите
Благодаря , а може ли да ми кажеш каква е марката на добавката Smile
Аз лично харесвам продуктите на Бардал и слагам предимно такива. Но иначе знам , че и на Лики Моли и Редекс са добри Wink
Благодаря ти колега , ще сменя горивния филтър както каза и ще сложа някой от изброените добавки .Приятна вечер