Волво Клуб - България

Full Version: вежда
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!
аз съм от Търново, и търся вежда за Воло 440. Не съм ходил в Мото-Пфое, търся друга по-евтина оферта.
Имаше тема ама не си я видял или те е мързяло да търсиш. Търси калници. Преден ляв - задна дясна. Wink
yogi479 Wrote:Имаше тема ама не си я видял или те е мързяло да търсиш. Търси калници. Преден ляв - задна дясна. Wink
Здравейте!

Пробвах през search бутона с ключови думи "вежда за волво 440", но нищо полезно не излезе Wink
volvo144 Wrote:
yogi479 Wrote:Имаше тема ама не си я видял или те е мързяло да търсиш. Търси калници. Преден ляв - задна дясна. Wink
Здравейте!

Пробвах през search бутона с ключови думи "вежда за волво 440", но нищо полезно не излезе Wink

Във интернет в avto.bim.bg предлагат. Някакви отзиви за тях?
volvo144 Wrote:
yogi479 Wrote:Имаше тема ама не си я видял или те е мързяло да търсиш. Търси калници. Преден ляв - задна дясна. Wink
Здравейте!

Пробвах през search бутона с ключови думи "вежда за волво 440", но нищо полезно не излезе Wink


Извинявам се, като написах "калник за 440" излязоха доста неща от форума.
volvo144 Wrote:
volvo144 Wrote:
yogi479 Wrote:Имаше тема ама не си я видял или те е мързяло да търсиш. Търси калници. Преден ляв - задна дясна. Wink
Здравейте!

Пробвах през search бутона с ключови думи "вежда за волво 440", но нищо полезно не излезе Wink

Във интернет в avto.bim.bg предлагат. Някакви отзиви за тях?
Нямам мнение за тях. Но според мен по добре от оригиналната ламарина няма. Но зависи за колко ще си намериш калник и колко е изгнила веждата. Ще трябва по-прецизно мерене и рязане.
Аз ги купувах от пловдив за 34лв броиката преди една година ако искаш мога да проверя