Волво Клуб - България

Full Version: Да споделя с Вас
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги днес при разходка в стария град на Велико Търново радващ се на красотата на старите постройки, пътища и природата около всичко това, попаднах на гледа в която усетих две чувства едновременно, а те са; удовлетворени и разочарование. Причината беше вид морга на моята любима марка Волво Confusedhock: е не каква да е а само на "олд скуул" моделите 140,2хх и 740 ако не се лъжа бяха около 10 екземпляра. Естествено направих и снимки в последствие се срещнах и със собственика на тези красиви машини макар и вече ползващи се за части. И по този повод искам да споделя с Вас снимките които направих и честно казано ако имах някой друг лев в повече, бих ги взел всичките за реставрация Smile
п.с. ще поставя и снимка на един FORD ZEPHYR MK3 който много много ми хареса 8-)
Наистина впечатляващо! Собственика фен ли? Питали го колко иска за тях или не се продават?

Поздрави
JMI Wrote:Наистина впечатляващо! Собственика фен ли? Питали го колко иска за тях или не се продават?

Поздрави

Фен е! Като му казах,че и аз съм и притежавам волво той каза: за мен е чест да те познавам ... мисля,че ги продава понеже ще му е доста трудно да ги реставрира всичките дори да иска Smile попитах го дали купува понеже се сетих за един колега който ми спомена,че ще продава неговата и ми даде негови кординати за връзка и евентуално да закупи още едно 144 Smile
Би били просто невероятно да си направим Волво клуб музей с Волва в България! За съжаление парите са винаги проблем.