Волво Клуб - България

Full Version: Разкодиране радио система SC-805 (Volvo S40)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

От Понеделник 26.03.2012 съм собственик на Volvo S40, 1,6 109 hp. Почетох доста за разкодирането на радио системата в колата във форума, но така и не успях да намеря нещо удачно.
В колата има монтирано радио SC-805, поне според книжката в жабката.

Моля, ако някой има опит да сподели как да го разкодирам.

Благодаря предварително!

Йордан
Единия вариант колега е , да отидеш до Мото Пфое там ще ти го кажат но ще ти искат цифра пари , друг вариант е някой колеги го чаткат , има едни програмки с които по VIN номера на колата се разбира и кода за радиото.УСПЕХ
Благодаря за отговора.
За 20 лева ми го разкодираха в един магазин за мобилни апарати. Всичко работи перфектно.
Между другото съм учуден от сигнала който хваща антената. Не съм срещал подобно качество (дори и в Траянови врата) Smile

Йордан
Оригиналната аудио система на Волво като твоето и моето , а и на всички модели Волва е много добра , изчистен и качествен звук , антената ти автоматична ли ти е ? Моята е автоматична и дори на далечни разстояния вади як звук.Поздрави и успех ! Карай и си свиркай на хубавата музика Smile