Волво Клуб - България

Full Version: Ми ... да взема да се похваля ;))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Честито, с турбодизела лесно и приятно се свиква Wink
Както бях обещал ... да й покажа муцунката и дупарата. От вчера е и с летни гуми Континентал с OZ джанти.
Кратки вчерашни впечатления от пътя Сф - Ловеч - Свищов: На Хемус никой не е изпревари, по пътя след това също - абе един вид самолет, мислех си че 163 к.с. на тон и 700 ще са мъничко, но уви Wink
По комп сато разход накрая ми даде 6.3!
За возия и комфорт няма какво да се говори изобщо - Евала![attachment=23219][attachment=23220]
Еей и джантичките как и ходят само, браво - много добре...
Честита да ти е и от мен. Много ти е хубава V70-ката пожелавам много безаварийни келометри и само нафта да сипваш. Като гледам снимките много е добра колицата, ама я кажи този теглич от каде ти е ако си гослагал след покупката, че и аз си търся за моята такав.
goropetrov Wrote:Честита да ти е и от мен. Много ти е хубава V70-ката пожелавам много безаварийни келометри и само нафта да сипваш. Като гледам снимките много е добра колицата, ама я кажи този теглич от каде ти е ако си гослагал след покупката, че и аз си търся за моята такав.

Благодаря за пожеланията!
С него пристигна в София, но му е загубено ключето за откачане и сега съм принуден да го ползвам като пернишки парктроник Wink
Апропо да попитам някой знае ли дали може да се сгъват огледалата със заключването на колата.
Имам опция за прибиране, но трябва да натисна един бутон долу, а почти винаги забравям....
Прибирането на огледалата мисля че е допълнителен модул към алармата ако не се лъжа е около 60лв. Иначе поздравления много безаварийни км, хубави джантоци и летните и зимните, а за теглича и аз моя съм го оставил, че да плаши неопитните шофьори и шофьорки Smile
От вчера фрегатата е зверски затъмнена (тонирана) при едни пичове, които открих съвсем случайно в нета на собствен риск, но се оказаха профита от всякъде!
Фолиото е Мадок, с бленда на затъмнение 90%.
Масрафа с вечна гаранция 260 лв. и мисля че си струва - снимки ще има Wink
Поздрави и само безаварийни километри и наслада от шофирането!
bell Wrote:От вчера фрегатата е зверски затъмнена (тонирана) при едни пичове, които открих съвсем случайно в нета на собствен риск, но се оказаха профита от всякъде!
Фолиото е Мадок, с бленда на затъмнение 90%.
Масрафа с вечна гаранция 260 лв. и мисля че си струва - снимки ще има Wink

Честито и от мен.

Фолиото не е ли Мадико? Ако да, уцелил си 6-ца от тотото Smile С нетърпение чакам да видя снимките, как е станало. Ако модераторите не го счетат за реклама, би ли пуснал адрес на тия пичове, контакти, такива работи?
90% не е ли много тъмно? Нощно време как се вижда?
И аз обмислям затъмняване, снимки моля и инфо за контакт Smile
Pages: 1 2 3 4