Волво Клуб - България

Full Version: Да се похвалим с ... пробега си !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
JMI Wrote:Не пич,

круз бутона му е натиснат, но не е на круз контрол! И преди го видях така на негови снимки и затова питам!

Поздрави
Лампата на двигателя свети, защото направих едно неуспешно палене, т.е колата загасна на скорост, защото се бях заблял, тогава записва грешка на палене и като мине цикъл от мисля 3/три/ безпроблемни стартирания на двигателя, грешката изчезва. Колкото до 'КРУИЗА' , като карам на дълъг път примерно го нагласям на 98км/ч, при разрешено извънградско 90км/ч и така си карам, когато е на автопилот на дисплея пише CRUISE ON, а когато натисна дори и леко съединител или спирачка остава само CRUISE и трябва да се пусне пак със завъртяната стрелкичка от управлението на волана. Относно други снимки които си видял, идея няма сигурно пак са били на извънградско, то малко скиторене ли е моето Wink
Аха сега те разбирам, просто реших дали предното поколение 80ки не са със светещ круз постоянно на дисплея и при натискане на бутона тогава да се появи "on", където вече колата е на автопилот. При мен е по същия начин, когато натисна круз бутона се появява cruise и после с плюса и минунса си нагласям скоростта. Е, значи не са променили нищо само добахива адптивния автопилот, който следва колата отпред на желата дистанция, но при мен в трафиците на Англия е малко незползваем.

Поздрави
И аз да се включа с леко рамазана снимка от телефона по време на движение Wink
От днеска

6-5-4 Smile
[Image: 709895.jpg]
Wink Новата каляска :mrgreen:
И моето Волво проходи:
Като Ви гледам пробега,направо ме е страх да се похваля ... :mrgreen:
[attachment=30652]
Днес на връщане от морето на магистрала Хемус Big Grin

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L-l1P6HCGAo[/youtube]
Днес 10.08.2013г.(събота) на бул.Евлоги Георгиев в София,моето 15 годишно Volvo S70 стана (по километраж)на :

[attachment=30863]

Честито !- Мерси ! Smile Живот и здраве като станат само 3-ки пак ще снимам .
като гледам всички сме на 222 222км Smile
[attachment=30893]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11